Twee-onder-één-kap te koop: Wedzebuorren 13, Twijzel

Wedzebuorren 13

Twijzel, Achtkarspelen

€ 485.000
Buurt Twijzel, TwijzelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 207m²
207m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Twijzel

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Wedzebuorren 13 ademt historie. Het bouwjaar 1840 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 207 m² woonoppervlakte en het ruime perceel van 685 m² veel mogelijkheden bieden. De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €485.000 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere twee onder een kapwoningen in Achtkarspelen.

De buurt Twijzel

Twijzel is een rustig dorp in de gemeente Achtkarspelen, met ongeveer 1020 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, want bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. De buurt Twijzel biedt een fijne woonomgeving met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je verse broodjes bij de SPAR of Poiesz, beide op een paar minuten rijden. Voor de kinderen is CBS de Oanrin om de hoek, op nog geen 500 meter lopen. Ook Basisschool Oranje Nassau en De Balkwar zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. De gemeente Achtkarspelen biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Flexibele Makelaar Friesland & Groningen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.343
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte685m²
Bouwjaar1840
EnergielabelC
BuurtTwijzel
WijkNoord
GemeenteAchtkarspelen

Locatie

Wedzebuorren 13, Twijzel

Buurt statistieken

Gegevens uit Twijzel

Inwoners1.020
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Poiesz
Aldedyk 12
2447m
SPAR
Foarwei 81
3126m
Lidl
Christinastraat 1
3809m

Scholen

16 binnen 5 km

CBS de Oanrin
Basisonderwijs · 74 leerlingen
414m
Basisschool Oranje Nassau - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2114m
De Balkwar
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2560m

Veelgestelde vragen

Over Wedzebuorren 13, Twijzel

Welk energielabel heeft Wedzebuorren 13?

De woning aan Wedzebuorren 13 in Twijzel heeft energielabel C.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 207 m² met een perceel van 685 m² in Twijzel. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1840. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Twijzel?

Twijzel ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is op 4,6 km afstand, dus met de auto of fiets ben je er zo. De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 3 km, en voor dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij de SPAR op 3,1 km.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Op loopafstand (414 m) vind je CBS de Oanrin, een basisschool met 74 leerlingen. Ook Basisschool Oranje Nassau (2,1 km) en De Balkwar (2,6 km) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 5,1 km afstand.