Vrijstaande woning te koop: Wedzebuorren 31, Twijzel
Onder optie

Wedzebuorren 31

Twijzel, Achtkarspelen

€ 425.000
Buurt Twijzel, TwijzelBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 441m²
441m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Wedzebuorren 31 in Twijzel ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 441 m² en een perceel van 1575 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1925 geeft de woning een authentieke uitstraling, al is het energielabel G, iets om rekening mee te houden. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Achtkarspelen.

Twijzel: rustig en groen

Twijzel is een dorp in de gemeente Achtkarspelen, omgeven door weilanden en water. Het is een plek waar je elkaar nog kent: de meeste woningen zijn eengezinswoningen en het dorp telt ruim 1000 inwoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een rustige, niet-stedelijke omgeving met een lage misdaadcijfer.

Het dagelijks leven in Twijzel

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz op 2,6 km afstand, of bij SPAR op 3 km. De dichtstbijzijnde basisschool, CBS de Oanrin, ligt op loopafstand (700 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Buitenpost of Drachten, op 5 km. Het treinstation van Buitenpost is 4,6 km verderop. De gemeente Achtkarspelen biedt een mix van landelijke rust en basisvoorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar Burgum aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 februari 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 964
Woonoppervlakte441m²
Perceeloppervlakte1575m²
Bouwjaar1925
EnergielabelG
BuurtTwijzel
WijkNoord
GemeenteAchtkarspelen

Locatie

Wedzebuorren 31, Twijzel

Buurt statistieken

Gegevens uit Twijzel

Inwoners1.020
Mannen54%
Vrouwen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Poiesz
Aldedyk 12
2651m
SPAR
Foarwei 81
2971m
Lidl
Christinastraat 1
3534m

Scholen

17 binnen 5 km

CBS de Oanrin
Basisonderwijs · 74 leerlingen
696m
Basisschool Oranje Nassau - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2330m
De Balkwar
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2759m

Veelgestelde vragen

Over Wedzebuorren 31, Twijzel

Welk energielabel heeft Wedzebuorren 31?

De woning aan Wedzebuorren 31 in Twijzel heeft energielabel G.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 441 m² in Twijzel. Het perceel is met 1575 m² ruim, maar het energielabel G kan invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Houd rekening met een flinke energierekening.

Hoe is het leven in Twijzel?

Twijzel is een rustig dorp in Friesland, met veel groen en ruimte. Er zijn basisvoorzieningen zoals een basisschool en een supermarkt op een paar kilometer afstand. Het is een hechte gemeenschap. De stad is niet dichtbij, dus een auto is handig.