Twee-onder-één-kap te koop: Westzanerdijk 428, Zaandam
Onder bod
KopenZaanstad2-onder-1-kapwoningenWestzanerdijk 428

Westzanerdijk 428

Westzanerdijk, Zaanstad

€ 1.000.000
Buurt Westzanerdijk, ZaandamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 249m²
249m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning aan het water

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2006 ligt aan de Westzanerdijk, met uitzicht op het water. Met 249 m² woonoppervlak en een perceel van 362 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Zaanstad.

De buurt Westzanerdijk

Westzanerdijk is een rustige buurt langs de Zaan, met veel groen en water. De buurt telt zo'n 1.455 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is dorps. De buurt Westzanerdijk heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express, die om de hoek zit. Ook de Dekamarkt en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Dijk, op tien minuten lopen, of naar Daltonschool De Westerkim. Het treinstation van Zaandam is op ongeveer 2,9 km afstand. De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 4.016
Woonoppervlakte249m²
Perceeloppervlakte362m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtWestzanerdijk
WijkNieuw West
GemeenteZaanstad

Locatie

Westzanerdijk 428, Zaandam

Buurt statistieken

Gegevens uit Westzanerdijk

Inwoners1.455
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

31 binnen 5 km

SPAR express
Ducaatstraat 43
527m
Dekamarkt
Zuideinde 168
1042m
Aldi
Westzanerdijk 118c
1211m

Scholen

41 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Dijk
Basisonderwijs · 338 leerlingen
1112m
Daltonschool De Westerkim
Basisonderwijs · 191 leerlingen
1869m
Chr Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 264 leerlingen
1913m

Veelgestelde vragen

Over Westzanerdijk 428, Zaandam

Welk energielabel heeft Westzanerdijk 428?

De woning aan Westzanerdijk 428 in Zaandam heeft energielabel A.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, maar gezien het formaat (249 m², perceel 362 m²) en het energielabel A is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke ligging aan het water.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Westzanerdijk, met de auto ben je snel op de snelweg. Het treinstation van Zaandam is op 2,9 km afstand, dus met de fiets of bus ben je er zo. De buurt is rustig, maar voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 2006?

Een woning uit 2006 is relatief modern en heeft doorgaans goed onderhoud. Het energielabel A wijst op goede isolatie en zuinige installaties. Denk aan periodiek schilderwerk en dakonderhoud, maar grote investeringen zijn niet direct te verwachten.