Twee-onder-één-kap te koop: Willem de Zwijgerlaan 23A, Terneuzen
KopenTerneuzen2-onder-1-kapwoningenWillem de Zwijgerlaan 23A

Willem de Zwijgerlaan 23A

Lievenspolder, Terneuzen

€ 275.000
Buurt Lievenspolder, TerneuzenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 142m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Lievenspolder

Deze hoekwoning uit 1955 ademt de sfeer van een klassieke gezinswoning: een flinke woonkamer, een praktische indeling en een tuin rondom. Met 142 m² woonoppervlak en een perceel van 250 m² is er volop ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een woning van dit type in Terneuzen. Ter vergelijking: de gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond de €266.550, en de gemiddelde prijs per m² is €2.193. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Terneuzen.

Lievenspolder: een rustige, groene buurt

Lievenspolder is een woonwijk met een mix van eengezinswoningen en wat appartementen. De buurt telt zo'n 2.300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een relatief rustige buurt, met veel groen en parken in de omgeving. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,25. Een bewoner zegt: "Niet slecht." De meeste woningen zijn koopwoningen (64%), en de buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk). Meer weten? Lees verder over de buurt Lievenspolder.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, Jumbo of Lidl, allemaal op loopafstand (om de hoek, twee straten verder). Ook scholen zijn dichtbij: basisschool De Springplank ligt naast de deur, en de Prins Willem van Oranjeschool is om de hoek. Voor het voortgezet onderwijs is Lodewijk College op tien minuten lopen. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van een restaurant tot een park.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Moovs Makelaars en Taxateurs B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 1.937
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar1955
BuurtLievenspolder
WijkTerneuzen Noord
GemeenteTerneuzen

Locatie

Willem de Zwijgerlaan 23A, Terneuzen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Regulus
07-09-2024
ik ken ze niet

Niet slecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Lievenspolder

Inwoners2.300
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Lievenspolder

Woningvoorraad1.222
Gem. WOZ-waarde€ 184.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen35%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Kennedylaan 3
712m
Jumbo
Schuttershofweg 10
731m
Lidl
Kennedylaan 9
780m

Scholen

19 binnen 5 km

De Springplank
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
154m
Prins Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 380 leerlingen
301m
RK Basisschool De Kameleon
Basisonderwijs · 142 leerlingen
401m

Veelgestelde vragen

Over Willem de Zwijgerlaan 23A, Terneuzen

Is €275.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €275.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€266.550) en de mediaanprijs (€229.250). De gemiddelde prijs per m² is €2.193, terwijl deze woning €1.937 per m² kost. Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de oppervlakte. Wel is het goed om te weten dat de woning uit 1955 stamt en mogelijk energielabel D of lager heeft, wat invloed kan hebben op de stookkosten.

Hoe is de buurt Lievenspolder om in te wonen?

Lievenspolder is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,25 uit één review. Er wonen relatief veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De stedelijkheidsgraad is 2 (sterk stedelijk), maar de omgeving voelt toch ruim aan door de nabijheid van parken en plantsoenen. Het aantal misdrijven is met 95 per jaar relatief laag voor een wijk van deze omvang.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen doen kan bij de Aldi, Jumbo of Lidl, allemaal op loopafstand (binnen 800 meter). Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Springplank (154 m) en Prins Willem van Oranjeschool (301 m). Voor het voortgezet onderwijs is Lodewijk College op 833 meter. Ook een huisartsenpraktijk (0,8 km) en een park (0,6 km) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 27,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 77,8% van de woningen energielabel D of lager, en slechts 11,1% heeft label B of C. Omdat de woning uit 1955 stamt, is de kans groot dat het label niet hoog is.

Hoeveel kamers heeft de woning?

De woning heeft 142 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere verdiepingen. Op basis van het bouwjaar en type (twee-onder-één-kap) kun je rekenen op een woonkamer, keuken, badkamer en meerdere slaapkamers. Voor exacte indeling kun je het beste de plattegrond bij de makelaar opvragen.

Is er een tuin bij de woning?

Ja, de woning heeft een perceel van 250 m², wat wijst op een ruime tuin rondom. Het is een hoekwoning, dus waarschijnlijk is er zowel voor- als achtertuin. De exacte ligging en grootte van de tuin zijn niet verder gespecificeerd, maar het perceel biedt voldoende ruimte voor een terras, gazon of moestuin.

Hoe lang staan woningen in deze buurt te koop?

In de buurt Lievenspolder stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 72 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het kan per woning verschillen. Deze woning is nu beschikbaar, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Moovs Makelaars en Taxateurs B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen