Vrijstaande woning te koop: Acacialaan 14, Netterden

Acacialaan 14

Netterden, Oude IJsselstreek

€ 480.000
Buurt Netterden, NetterdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 205m²
205m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in het groene Netterden

Deze vrijstaande woning aan de Acacialaan staat in het rustige Netterden, een dorp in de gemeente Oude IJsselstreek. Met 205 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 510 vierkante meter is er volop ruimte. Het huis uit 1972 heeft energielabel C. De vraagprijs van €480.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Oude IJsselstreek.

De buurt Netterden

Netterden is een kleine, landelijke buurt met ongeveer 410 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is er rustig, met weinig voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners. De buurt kenmerkt zich door een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 en een mix van gezinnen en ouderen. Bekijk de buurt Netterden voor meer informatie.

Het leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, ligt op ruim 4,5 kilometer. Ook PLUS, Lidl, Jumbo en Aldi zijn op 5 tot 5,5 kilometer afstand. Basisschool H Walburgis zit om de hoek, op nog geen 200 meter lopen. Andere basisscholen in de omgeving zijn de Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef (3,7 km) en IKC De Wijssel (4,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem of Emmerich, op ruim 7 kilometer. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een overzicht van voorzieningen in de regio.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heutinck Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 480.000
Prijs per m²€ 2.341
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte510m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtNetterden
WijkOverig Gendringen
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Acacialaan 14, Netterden

Buurt statistieken

Gegevens uit Netterden

Inwoners410
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Grotestraat 42
4561m
PLUS
Plantsoensingel Midden 2
4735m
Lidl
Emmerikseweg 1-3-5
5133m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool H Walburgis
Basisonderwijs · 70 leerlingen
187m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 47 leerlingen
3655m
IKC De Wijssel
Basisonderwijs · 254 leerlingen
4547m

Veelgestelde vragen

Over Acacialaan 14, Netterden

Welk energielabel heeft Acacialaan 14?

De woning aan Acacialaan 14 in Netterden heeft energielabel C.

Is €480.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €480.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 205 m² in deze regio. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1972. Vergelijkbare woningen in de omgeving geven aan dat de prijs in lijn ligt met de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van Netterden met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,6 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt van Acacialaan 14?

Ja, Basisschool H Walburgis ligt op slechts 187 meter afstand. Andere basisscholen binnen 5 kilometer zijn de Rooms Katholieke Basisschool Sint Jozef (3,7 km) en IKC De Wijssel (4,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Doetinchem of Emmerich, op 7,1 kilometer.

Wat voor type woning is dit en hoeveel onderhoud vraagt het?

Het is een vrijstaande woning uit 1972 met een woonoppervlak van 205 m² en een perceel van 510 m². Het energielabel C betekent dat het huis redelijk zuinig is, maar niet nieuwbouw-niveau. Het bouwjaar 1972 kan betekenen dat er in de loop der jaren onderhoud is gepleegd, maar exacte details zijn niet bekend.

Hoe is de veiligheid in de buurt Netterden?

In de buurt zijn in de laatste periode 3 misdrijven geregistreerd. Dat is laag in vergelijking met stedelijke gebieden. Netterden is een rustige, landelijke buurt waar de meeste bewoners elkaar kennen.

Zijn er supermarkten op loopafstand?

Nee, de dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) ligt op 4,6 kilometer. Dat is te ver om te lopen. Je hebt een auto of fiets nodig voor boodschappen. Binnen 5 kilometer zijn er wel meerdere supermarkten, waaronder PLUS, Lidl, Jumbo en Aldi.