Vrijstaande woning te koop: Afgeslechtedijk 29, Steenbergen (Nb)
KopenSteenbergenVrijstaande woningenAfgeslechtedijk 29

Afgeslechtedijk 29

Graaf Hendrik- en Triangelpolder, Steenbergen

€ 499.000
Buurt Graaf Hendrik- en Triangelpolder, Steenbergen (Nb)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Afgeslechtedijk

Deze vrijstaande woning uit 1907 staat in het buitengebied van Steenbergen, omgeven door weilanden en rust. Met 170 m² woonoppervlak en een perceel van 455 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Steenbergen.

De buurt: Graaf Hendrik- en Triangelpolder

De buurt Graaf Hendrik- en Triangelpolder is een dunbevolkt buitengebied met 180 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (81%). De meeste bewoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-data.

Leven in de omgeving

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 1,4 km afstand, of bij Albert Heijn, Lidl of Jumbo op iets meer dan 1,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Groen van Prinsterer op 5,3 km, maar er zijn ook andere scholen in de omgeving. De gemeente Steenbergen biedt voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km en een park op 1,8 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buuron & Kuipers Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 2.935
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte455m²
Bouwjaar1907
EnergielabelE
BuurtGraaf Hendrik- en Triangelpolder
WijkSteenbergen
GemeenteSteenbergen

Locatie

Afgeslechtedijk 29, Steenbergen (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Graaf Hendrik- en Triangelpolder

Inwoners180
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Westdam 81
1403m
Albert Heijn
Lindenburghlaan 1
1615m
Lidl
Burg. van Loonstraat 72
1686m

Veelgestelde vragen

Over Afgeslechtedijk 29, Steenbergen (Nb)

Welk energielabel heeft Afgeslechtedijk 29?

De woning aan Afgeslechtedijk 29 in Steenbergen (Nb) heeft energielabel E.

Is € 499.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 170 m² in dit buitengebied. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt verkocht, dus het is lastig een exacte marktwaarde te bepalen. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs lijkt in lijn met wat je voor dit type woning in de regio betaalt.

Hoe is het energielabel E te verklaren?

Het energielabel E is gebruikelijk voor een woning uit 1907. Dit betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is en je hogere stookkosten kunt verwachten. Het is niet bekend of er al isolerende maatregelen zijn getroffen, zoals dubbel glas of dakisolatie. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in het buitengebied, dus voorzieningen zijn op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) is op 1,4 km, en basisscholen zijn op ruim 5 km. Het treinstation is 14 km verderop. Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. Wel is er een restaurant op 1,7 km en een park op 1,8 km.