Vrijstaande woning te koop: Akkereindenweg 12, Siddeburen

Akkereindenweg 12

Siddeburen, Midden-Groningen

€ 1.650.000
Buurt Siddeburen, SiddeburenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Akkereindenweg

Deze vrijstaande woning uit 2009 staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 257 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 15.665 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de exclusiviteit van dit type woning. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Midden-Groningen om te vergelijken.

Siddeburen: een dorp met karakter

Siddeburen is een dorp in de gemeente Midden-Groningen, waar het rustig wonen is. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Vriendelijk op sommige buren na', de meeste mensen zijn vriendelijk en behulpzaam, al zijn er een paar die het plezier verpesten. In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk.

Dagelijks leven in Siddeburen

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de SPAR en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar CBS de Zonnewijzer of Openbare Basisschool De Springplank, beide op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs is er Rutger Kopland VO Eemsdelta, twee straten verder. Het treinstation ligt op tien minuten rijden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 6.420
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte15665m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtSiddeburen
WijkSiddeburen
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Akkereindenweg 12, Siddeburen

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.1
B c
20-08-2025
Vriendelijk op sommige buren na

Meeste mensen zzijn vriendelijk en behulpzaam .er zijn er een paar bij die het plezier in wonen verpesten

Buurt statistieken

Gegevens uit Siddeburen

Inwoners2.840
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdweg 164A
857m
SPAR
Kerkstraat 58
3865m
PLUS
Hoofdweg 91
4882m

Scholen

5 binnen 5 km

Rutger Kopland VO Eemsdelta voor brede onderbouw +
Voortgezet onderwijs · 159 leerlingen
729m
CBS de Zonnewijzer
Basisonderwijs · 155 leerlingen
1059m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 109 leerlingen
1204m

Veelgestelde vragen

Over Akkereindenweg 12, Siddeburen

Welk energielabel heeft Akkereindenweg 12?

De woning aan Akkereindenweg 12 in Siddeburen heeft energielabel A.

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij de luxe van een vrijstaande woning met energielabel A en een perceel van 15.665 m². In Siddeburen zijn vergelijkbare woningen schaars, dus de prijs weerspiegelt de exclusiviteit.

Hoe is de bereikbaarheid van Siddeburen?

Siddeburen ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is op 9,9 km afstand, dus met de auto ben je er in tien minuten. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de deur niet uit: de Albert Heijn en basisscholen zijn op loopafstand.