Vrijstaande woning te koop: Alphenseweg 23, Baarle-Nassau
Verkocht onder voorbehoud

Alphenseweg 23

Centrumgebied Baarle-Nassau, Baarle-Nassau

€ 900.000
Buurt Centrumgebied Baarle-Nassau, Baarle-NassauBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 294m²
294m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1928 staat in het centrum van Baarle-Nassau, een dorp met een bijzondere grensligging. Met 294 m² woonoppervlak en een perceel van 1380 m² is er veel ruimte. De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijkbaar aanbod in de regio is schaars; bekijk ook andere vrijstaande woningen in Baarle-Nassau.

De buurt: Centrumgebied Baarle-Nassau

De buurt Centrumgebied Baarle-Nassau is een rustige woonwijk met een mix van inwoners. Ongeveer de helft van de woningen is een koophuis, en er wonen relatief veel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 239 meter. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar BS de Uilenpoort (577 meter) of naar De la Salle voor voortgezet onderwijs (688 meter). De gemeente Baarle-Nassau biedt een dorps karakter met voorzieningen dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via GB Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 3.061
Woonoppervlakte294m²
Perceeloppervlakte1380m²
Bouwjaar1928
EnergielabelD
BuurtCentrumgebied Baarle-Nassau
WijkBaarle-Nassau
GemeenteBaarle-Nassau

Locatie

Alphenseweg 23, Baarle-Nassau

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumgebied Baarle-Nassau

Inwoners1.060
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
St. Annaplein 15
239m
Albert Heijn
Kerkstraat 8
543m
Aldi
Stationsstraat 29
592m

Scholen

2 binnen 5 km

BS de Uilenpoort
Basisonderwijs · 354 leerlingen
577m
De la Salle
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
688m

Veelgestelde vragen

Over Alphenseweg 23, Baarle-Nassau

Welk energielabel heeft Alphenseweg 23?

De woning aan Alphenseweg 23 in Baarle-Nassau heeft energielabel D.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Baarle-Nassau, maar het woonoppervlak van 294 m² en het grote perceel van 1380 m² zijn uitzonderlijk. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de schaarste en de karakteristieke uitstraling van het pand uit 1928.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het centrum van Baarle-Nassau, op loopafstand van supermarkten en scholen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen. De omgevingsadressendichtheid is laag (644), wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?