Vrijstaande woning te koop: Aristoteleslaan 41, Alphen Aan Den Rijn

Aristoteleslaan 41

Archeon, Alphen aan den Rijn

€ 1.195.000
Buurt Archeon, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Alphen aan den Rijn

Deze vrijstaande woning aan de Aristoteleslaan 41 ademt ruimte en rust. Met 219 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 2008 staat in een groene, ruime opzet. De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Alphen aan den Rijn.

Buurt Archeon

De woning ligt in de buurt Archeon, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2700 inwoners, vooral gezinnen en stellen. Het is er groen en kindvriendelijk, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de vogels en zie je kinderen naar school fietsen. De dichtstbijzijnde basisscholen, De Vroonhoeve en Het Vianova, liggen op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet op ruim een kilometer of Aldi even verderop. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mooij Huis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 5.457
Woonoppervlakte219m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtArcheon
WijkKerk en Zanen
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Aristoteleslaan 41, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Archeon

Inwoners2.700
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Hoogvliet
Provinciepassage 108
1121m
Aldi
Euromarkt 89 - 97
1299m
Ekoplaza
Kerkstraat 4
1828m

Scholen

53 binnen 5 km

De Vroonhoeve
Basisonderwijs · 220 leerlingen
336m
Het Vianova
Basisonderwijs · 458 leerlingen
336m
Het Mozaiek
Basisonderwijs · 377 leerlingen
458m

Veelgestelde vragen

Over Aristoteleslaan 41, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Aristoteleslaan 41?

De woning aan Aristoteleslaan 41 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel A.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Alphen aan den Rijn. De woning is groot (219 m²), heeft energielabel A en is gebouwd in 2008. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar deze woning is relatief nieuw en energiezuinig.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de buurt Archeon, een rustige woonwijk in Alphen aan den Rijn. Het treinstation ligt op 2,1 kilometer afstand, dus op loop- of fietsafstand. De auto is handig voor verder weg, maar de buurt is goed ontsloten via lokale wegen.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?