Vrijstaande woning te koop: Baljuwenlaan 26, Amstelveen
KopenAmstelveenVrijstaande woningenBaljuwenlaan 26

Baljuwenlaan 26

Randwijck West, Amstelveen

€ 3.000.000
Buurt Randwijck West, AmstelveenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 335m²
335m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning aan de Baljuwenlaan in Amstelveen ademt karakter en ruimte. Het huis uit 1932 staat op een perceel van 425 m² en biedt 335 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere verdiepingen. De prijs van €3.000.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amstelveen.

Randwijck West: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Randwijck West, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2300 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 82% van de woningen is eengezinswoning en 83% is koop, wat duidt op een stabiele, gezinsgerichte omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (508 m) of de Jumbo (622 m). De St. Jozefschool ligt op 95 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij CSB Amsterdam (508 m) of De Apollo (551 m). De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door BNV makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BNV makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.000.000
Prijs per m²€ 8.955
Woonoppervlakte335m²
Perceeloppervlakte425m²
Bouwjaar1932
BuurtRandwijck West
WijkRandwijck
GemeenteAmstelveen

Locatie

Baljuwenlaan 26, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Randwijck West

Inwoners2.310
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

87 binnen 5 km

Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
508m
Jumbo
Buitenveldertselaan 184
622m
Aldi
Bolestein 41-47
655m

Scholen

125 binnen 5 km

St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
95m
CSB Amsterdam
Voortgezet onderwijs · 887 leerlingen
508m
De Apollo
Voortgezet onderwijs · 315 leerlingen
551m

Veelgestelde vragen

Over Baljuwenlaan 26, Amstelveen

Is €3.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.000.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Amstelveen. Het huis biedt echter 335 m² woonoppervlak op een perceel van 425 m², met een bouwjaar van 1932. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte, locatie en karakter.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Amstelveen, op 3,9 km van het dichtstbijzijnde treinstation.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1932, met een woonoppervlak van 335 m² en een perceel van 425 m². Het huis heeft meerdere verdiepingen en is geschikt voor een groot gezin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De St. Jozefschool (basisonderwijs) ligt op 95 meter, CSB Amsterdam (voortgezet onderwijs) op 508 meter, en De Apollo (voortgezet onderwijs) op 551 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals de Roelof Venema School (616 m) en OBS Michiel de Ruyter (682 m).