Vrijstaande woning te koop: Batelaar 6, Oosterhout (Nb)

Batelaar 6

Larenbuurt, Oosterhout

€ 889.000
Buurt Larenbuurt, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Batelaar 6 in Oosterhout ademt ruimte en rust. Met 245 m² woonoppervlak en een perceel van 804 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €889.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oosterhout.

Larenbuurt: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt Larenbuurt, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 1200 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (18 incidenten) en veel eengezinswoningen maken het een prettige omgeving.

Dagelijks leven: voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (op 3 minuten lopen) of Jumbo (op 5 minuten). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Basisschool St. Jan en RK Basisschool De Vonder, beide op loopafstand. De gemeente Oosterhout biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals een park op 6 minuten lopen en een restaurant op 5 minuten.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Water Makelaars Oosterhout op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 889.000
Prijs per m²€ 3.629
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte804m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA+
BuurtLarenbuurt
WijkDommelbergen
GemeenteOosterhout

Locatie

Batelaar 6, Oosterhout (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Larenbuurt

Inwoners1.200
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Arkendonk 53
323m
Jumbo
Arkendonk 36
445m
Nettorama
Patrijslaan 86
1259m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool St. Jan
Basisonderwijs · 85 leerlingen
3345m
RK Basisschool De Vonder
Basisonderwijs · 200 leerlingen
3529m
Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
3592m

Veelgestelde vragen

Over Batelaar 6, Oosterhout (Nb)

Welk energielabel heeft Batelaar 6?

De woning aan Batelaar 6 in Oosterhout (Nb) heeft energielabel A+.

Is €889.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €889.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 245 m² met een perceel van 804 m² in Oosterhout. Het energielabel A+ en het bouwjaar 1980 zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Larenbuurt, een rustige wijk in Oosterhout. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1588, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat zijn de energiekosten bij label A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage stookkosten kunt verwachten. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar je kunt rekenen op een lage energierekening vergeleken met oudere woningen.