Vrijstaande woning te koop: Beerseweg 5BIJ, Diessen

Beerseweg 5BIJ

Verspreide huizen Baarschot, Hilvarenbeek

€ 230.000
Buurt Verspreide huizen Baarschot, DiessenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 247m²
247m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Beerseweg in Diessen biedt een bijzondere combinatie van woonruimte en een enorm perceel. Met 247 m² woonoppervlak en 2959 m² grond is er volop plek voor leven, tuinieren of hobby's. De woning uit 1965 heeft een authentieke uitstraling en vraagt om een eigenaar die de charme ziet. De vraagprijs van €230.000 is scherp voor een vrijstaande woning met zoveel grond, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Hilvarenbeek.

De buurt: Verspreide huizen Baarschot

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Baarschot, een landelijk gebied met veel rust en groen. De buurt telt 655 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 87% is koop.

Het dagelijks leven in Diessen

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer een kwartier lopen. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi en Jumbo binnen een paar kilometer. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs op loopafstand. Het centrum van Diessen is op fietsafstand, en de gemeente Hilvarenbeek biedt voorzieningen zoals restaurants en een park. Het treinstation ligt op 14,6 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fynhuys Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 230.000
Prijs per m²€ 931
Woonoppervlakte247m²
Perceeloppervlakte2959m²
Bouwjaar1965
BuurtVerspreide huizen Baarschot
WijkDiessen
GemeenteHilvarenbeek

Locatie

Beerseweg 5BIJ, Diessen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Baarschot

Inwoners655
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Julianastraat 42
1227m
Aldi
Bloemenstraat 11
3836m
Jumbo
't Ven 1
3949m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs
Basisonderwijs · 272 leerlingen
1200m
Kindcentrum St. Jozef
Basisonderwijs · 63 leerlingen
2409m
Kindcentrum de Vliertuin
Basisonderwijs · 401 leerlingen
3676m

Veelgestelde vragen

Over Beerseweg 5BIJ, Diessen

Is €230.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €230.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning met 247 m² woonoppervlak en een perceel van 2959 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. De prijs is marktconform gezien de ligging in het buitengebied en de leeftijd van de woning. Het is een kans voor wie bereid is te investeren in onderhoud.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Diessen, dus je bent afhankelijk van de auto. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Het is een rustige locatie.

Wat voor onderhoud heeft een woning uit 1965 nodig?

Een woning uit 1965 kan verouderde installaties hebben, zoals de cv-ketel, elektra en leidingen. Ook isolatie is vaak niet meer van deze tijd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs ligt op 1,2 km, en Kindcentrum St. Jozef op 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad in de omgeving, want de dichtstbijzijnde school is 11 km verderop.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 1,2 km afstand. Andere opties zijn Aldi (3,8 km), Jumbo (3,9 km) en Albert Heijn (4,1 km). Voor dagelijkse boodschappen kun je dus goed terecht, maar voor een uitgebreide shopping trip moet je naar een grotere plaats.

Is de buurt veilig?

De buurt Verspreide huizen Baarschot is een rustig buitengebied. Het aantal misdrijven is laag: in totaal 19 geregistreerde incidenten. Dat is relatief weinig voor een gebied met 655 inwoners. Het is een veilige omgeving om te wonen.