Vrijstaande woning te koop: Beethovenweg 31, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkVrijstaande woningenBeethovenweg 31

Beethovenweg 31

De Zuid, Noordwijk

€ 2.098.000
Buurt De Zuid, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Noordwijk

Deze vrijstaande woning aan de Beethovenweg 31 ademt rust en ruimte. Met 244 m² woonoppervlak en een perceel van 895 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1981 heeft energielabel C en staat in een groene, rustige buurt. De vraagprijs van € 2.098.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Noordwijk.

De Zuid: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Zuid, een rustige woonwijk met veel 45-plussers en een mix van een- en meergezinswoningen. De buurt telt 680 inwoners en heeft een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op 783 meter, om de hoek. Ook Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Rooms Katholieke Basisschool Andreas en Basisschool De Avonturier liggen op ruim een kwartier lopen. De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals een park op 500 meter en een restaurant op 400 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bonnike Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.098.000
Prijs per m²€ 8.598
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte895m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtDe Zuid
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Beethovenweg 31, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuid

Inwoners680
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
783m
Albert Heijn
Bonnikeplein 2
1076m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1183m

Scholen

13 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3435m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3580m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3661m

Veelgestelde vragen

Over Beethovenweg 31, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Beethovenweg 31?

De woning aan Beethovenweg 31 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van € 2.098.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Noordwijk. De woning heeft een groot perceel van 895 m² en een woonoppervlak van 244 m², wat bijdraagt aan de prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Noordwijk. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige omgeving. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type buurt is De Zuid?