Vrijstaande woning te koop: Bjirkestrjitte 4, Lemmer

Bjirkestrjitte 4

Lemmer-Noord, De Fryske Marren

€ 1.030.000
Buurt Lemmer-Noord, LemmerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 253m²
253m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Poiesz op 455m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Lemmer

Deze vrijstaande woning aan de Bjirkestrjitte 4 in Lemmer ademt ruimte en rust. Met 253 m² woonoppervlak en een perceel van 665 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis is gebouwd in 2013, dus modern en goed onderhouden. De vraagprijs van €1.030.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in De Fryske Marren.

Lemmer-Noord: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt Lemmer-Noord, een wijk met veel eengezinswoningen (97%) en vooral koopwoningen (85%). De buurt is niet heel stedelijk (stedelijkheidsklasse 4), met een omgevingsadressendichtheid van 970. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "De buurt is een wijk met mooie huizen en niet heel veel natuur maar de mensen zijn hartstikke aardig en ik voel me niet bedreigd." De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Poiesz, dat om de hoek ligt. Ook Ekoplaza en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Basisschool Tweespan of IKC Sint Jozef, beide op een paar minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Zuyderzee Lyceum - locatie Lemmer dichtbij. De gemeente De Fryske Marren biedt een fijne mix van voorzieningen en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.030.000
Prijs per m²€ 4.071
Woonoppervlakte253m²
Perceeloppervlakte665m²
Bouwjaar2013
BuurtLemmer-Noord
WijkLemmer
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Bjirkestrjitte 4, Lemmer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Fimme
11-07-2024
Een gezellige buurt met veel te doen

De buurt is een wijk met mooie huizen en niet heel veel natuur maar de mensen zijn hartstikke aardig en ik voel me niet bedreigd

Buurt statistieken

Gegevens uit Lemmer-Noord

Inwoners3.530
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Poiesz
Verlaet 2
455m
Ekoplaza
Vissersburen 32
949m
Lidl
Tramweg 16
1036m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Tweespan
Basisonderwijs · 129 leerlingen
627m
IKC Sint Jozef (daltononderwijs)
Basisonderwijs · 198 leerlingen
676m
Caleido
Voortgezet onderwijs · 62 leerlingen
744m

Veelgestelde vragen

Over Bjirkestrjitte 4, Lemmer

Is €1.030.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.030.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lemmer. Het huis is echter groot (253 m²) en modern (bouwjaar 2013), met een ruim perceel van 665 m². Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de kwaliteit en het aanbod.

Hoe is de buurt Lemmer-Noord om in te wonen?

Lemmer-Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners geven de buurt een 8,38 en noemen het een gezellige buurt met aardige mensen. De stedelijkheid is laag, dus je hebt veel rust en ruimte.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Tweespan (627 m) en IKC Sint Jozef (676 m). Voor voortgezet onderwijs is Zuyderzee Lyceum - locatie Lemmer op 764 m afstand. Ook is er een school voor voortgezet onderwijs, Caleido, op 744 m.