Vrijstaande woning te koop: Bloedkoraal 1, Eindhoven

Bloedkoraal 1

Blixembosch-West, Eindhoven

€ 849.000
Buurt Blixembosch-West, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Bloedkoraal in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 133 m² en een perceel van 513 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1990 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De prijs van €849.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Blixembosch-West: rustig en groen

De buurt Blixembosch-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Het is een hele rustige en schone buurt en er is nergens iets om over te zeiken." Een ander merkt op: "Jaren geleden was het meer een 'onze buurt'-gevoel. Dat is niet meer." De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo om de hoek (750 m) of de Lidl en Jumbo twee straten verder (920 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Ontmoeting (700 m) of het Taalbrug College (375 m) voor voortgezet speciaal onderwijs. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder vb&t Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 6.383
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte513m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtBlixembosch-West
WijkAanschot
GemeenteEindhoven

Locatie

Bloedkoraal 1, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Liesbeth
26-10-2025
Steeds meer alleen met zichzelf bezig

Jaren geleden was het meer een ,,onze buurt ,, gevoel. Dat is niet meer

8.0
G.C
07-09-2025
Rustig en gemakkelijk

Het is een hele rustig en schone buurt en er is nergens iets om over te zeiken.

Buurt statistieken

Gegevens uit Blixembosch-West

Inwoners2.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
Biarritzplein 37
753m
Jumbo
Nederlandplein 103
921m
Lidl
Nederlandplein 114
921m

Scholen

56 binnen 5 km

Taalbrug College
Speciaal onderwijs · 213 leerlingen
375m
Mytylschool Eindhoven
Speciaal onderwijs · 193 leerlingen
382m
Taalbrug Junior
Speciaal onderwijs · 250 leerlingen
436m

Veelgestelde vragen

Over Bloedkoraal 1, Eindhoven

Welk energielabel heeft Bloedkoraal 1?

De woning aan Bloedkoraal 1 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €849.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €849.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 133 m² in Blixembosch-West. De woning heeft een ruim perceel van 513 m² en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de buurt Blixembosch-West om in te wonen?

Blixembosch-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de rust en netheid, al is het 'ons buurt'-gevoel volgens sommigen minder geworden. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen.