Vrijstaande woning te koop: Bornerbroeksestraat 457F, Almelo
KopenAlmeloVrijstaande woningenBornerbroeksestraat 457F

Bornerbroeksestraat 457F

Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion, Almelo

€ 675.000
Buurt Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion, AlmeloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 252m²
252m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR express op 457m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning uit 1990 staat op een ruim perceel van 1150 m², midden in een rustige buurt. Met 252 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Almelo. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Almelo.

Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion: rustig wonen tussen groen en voorzieningen

De buurt Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een buurt met vooral eengezinswoningen en koopwoningen. De bewoners zijn gemêleerd: gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige, groene buurt is. Lees meer over de buurt Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op loopafstand. Ook PLUS is twee straten verder. Er zijn diverse basisscholen in de buurt, zoals OBS de Bonkelaar en Protestants Christelijke Basisschool De Mare, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Zone.college vmbo Almelo, ook vlakbij. Het treinstation is tien minuten lopen. Ontdek meer over de gemeente Almelo.

Aangeboden door Plaggemars Makelaars o.g.

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plaggemars Makelaars o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.679
Woonoppervlakte252m²
Perceeloppervlakte1150m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC
BuurtBedrijventerrein Twentepoort - Stadion
WijkWindmolenbroek
GemeenteAlmelo

Locatie

Bornerbroeksestraat 457F, Almelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Twentepoort - Stadion

Inwoners155
Mannen52%
Vrouwen45%

Supermarkten

19 binnen 5 km

SPAR express
Holstlaan 91
457m
PLUS
Van Riemsdijkplein 30
880m
Albert Heijn
De Gors 27
1776m

Scholen

39 binnen 5 km

OBS de Bonkelaar
Basisonderwijs · 449 leerlingen
586m
Protestants Christelijke Basisschool De Mare
Basisonderwijs · 359 leerlingen
605m
Zone.college vmbo Almelo
Voortgezet onderwijs · 830 leerlingen
741m

Veelgestelde vragen

Over Bornerbroeksestraat 457F, Almelo

Welk energielabel heeft Bornerbroeksestraat 457F?

De woning aan Bornerbroeksestraat 457F in Almelo heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €675.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 252 m² met een perceel van 1150 m² in Almelo. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1990. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op tien minuten lopen van het treinstation. De dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR express, is op loopafstand. Ook de snelweg is goed bereikbaar, al wordt die niet specifiek genoemd in de gegevens.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals OBS de Bonkelaar (586 m) en Protestants Christelijke Basisschool De Mare (605 m). Voor voortgezet onderwijs is Zone.college vmbo Almelo op 741 m afstand.