Vrijstaande woning te koop: Boslaan 20, Son En Breugel
Verkocht onder voorbehoud

Boslaan 20

Son, Son en Breugel

€ 700.000
Buurt Son, Son En BreugelBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een vrijstaande woning

Deze vrijstaande woning aan de Boslaan in Son ademt de sfeer van een groene, rustige woonomgeving. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 531 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1957 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €700.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Son en Breugel.

Son: een dorp met karakter

Son is een dorp waar bewoners elkaar kennen en waar veel te doen is. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,4. Een bewoner zegt: "Vlakbij hertenkamp en leuk stuk bos. Ideaal voor hondenbezitters want het is losloopgebied." Een ander noemt het "een natuurlijke vriendelijke buurt" met leuk onderwijs. De bevolking is gemiddeld wat ouder, met veel 65-plussers. De buurt Son heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn en Aldi, beide om de hoek. Ook de Jumbo is twee straten verder. Basisschool De Harlekijn en De Sonnewijzer zijn op loopafstand. De gemeente Son en Breugel biedt verder restaurants en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Roon Makelaardij & Taxaties B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.743
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte531m²
Bouwjaar1957
EnergielabelE
BuurtSon
WijkSon
GemeenteSon en Breugel

Locatie

Boslaan 20, Son En Breugel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.8
A. Gerrits
10-09-2025
Fijne buurt om in te wonen

Vlakbij hertenkamp en leuk stuk bos. Ideaal voor hondenbezitters want het is losloopgebied. Meerdere scholen en winkels in de omgeving, bus verbinding dichtbij.

7.5
PvD
05-04-2025
Een natuurlijke vriendelijke buurt

Ik heb een hele leuke buurt met een gezellig gezin, de mensen om me heen in de buurt zijn ook leuk. Er is prima onderwijs, alleen geen middelbare school, omdat het een dorp is.

8.0
F. Hendriks
02-06-2024
Levendig klein dorpje

Ik woon al heel mijn leven hier in dit dorpje. Er is veel te doen, kinderboerderijen, restauranten, brouwerijen, sporten en hobby ruimtes en er worden veel evenementen georganiseerd. Ook kent bijna iedereen kent elkaar binnen het dorp.

Buurt statistieken

Gegevens uit Son

Inwoners5.335
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
17 Septemberplein 9
152m
Aldi
Heistraat 14b
152m
Jumbo
Nieuwstraat 75-77
702m

Scholen

29 binnen 5 km

Basisschool De Harlekijn
Basisonderwijs · 179 leerlingen
343m
Basisschool De Sonnewijzer
Basisonderwijs · 203 leerlingen
377m
Emiliusschool
Speciaal onderwijs · 68 leerlingen
591m

Veelgestelde vragen

Over Boslaan 20, Son En Breugel

Welk energielabel heeft Boslaan 20?

De woning aan Boslaan 20 in Son En Breugel heeft energielabel E.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?