Vrijstaande woning te koop: Bosschendijk 67, Oudenbosch
KopenHalderbergeVrijstaande woningenBosschendijk 67

Bosschendijk 67

Pagnevaart, Halderberge

€ 675.000
Buurt Pagnevaart, OudenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 247m²
247m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Dirk op 415m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Oudenbosch

Deze vrijstaande woning aan de Bosschendijk 67 in Oudenbosch ademt ruimte en karakter. Met 247 m² woonoppervlak en een perceel van 670 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het bouwjaar 1959 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar het energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Halderberge voor een breder beeld.

De buurt Pagnevaart

De woning ligt in de buurt Pagnevaart, een rustige woonwijk in Oudenbosch. De buurt telt ruim 2000 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers laten een stabiele, gemengde wijk zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Dirk en Lidl zitten om de hoek, op nog geen vijf minuten lopen. Ook PLUS, Aldi en Albert Heijn zijn binnen tien minuten te bereiken. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Sterrenschool De Schittering en Basisschool De Klinkert, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Markland Oudenbosch en Curio prinsentuin Oudenbosch op twee straten verder. De gemeente Halderberge biedt daarmee een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wijk-Regio Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.733
Woonoppervlakte247m²
Perceeloppervlakte670m²
Bouwjaar1959
EnergielabelE
BuurtPagnevaart
WijkOudenbosch
GemeenteHalderberge

Locatie

Bosschendijk 67, Oudenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Pagnevaart

Inwoners2.095
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Dirk
Professor Mulderslaan 11
415m
Lidl
Prof. Mulderslaan 33
435m
PLUS
Julianalaan 1
707m

Scholen

10 binnen 5 km

Markland Oudenbosch
Voortgezet onderwijs · 1524 leerlingen
286m
Curio prinsentuin Oudenbosch
Voortgezet onderwijs · 714 leerlingen
355m
Sterrenschool De Schittering
Basisonderwijs · 259 leerlingen
525m

Veelgestelde vragen

Over Bosschendijk 67, Oudenbosch

Welk energielabel heeft Bosschendijk 67?

De woning aan Bosschendijk 67 in Oudenbosch heeft energielabel E.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 247 m² met een perceel van 670 m² in Oudenbosch. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je hogere stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Halderberge om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Oudenbosch?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Vanaf daar kun je naar onder andere Roosendaal en Dordrecht reizen. De buurt Pagnevaart is rustig gelegen, maar voorzieningen zijn dichtbij.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1959?

Een woning uit 1959 kan verouderde installaties hebben, zoals de cv-ketel, leidingen en isolatie. Het energielabel E wijst erop dat isolatie en glas mogelijk niet optimaal zijn.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Sterrenschool De Schittering (525 m) en Basisschool De Klinkert (628 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Markland Oudenbosch (286 m) of Curio prinsentuin Oudenbosch (355 m). Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe veilig is de buurt Pagnevaart?

De buurt Pagnevaart is een rustige woonwijk. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 84, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. De meeste criminaliteit betreft vermogensdelicten. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Oudenbosch?

Oudenbosch heeft een matige stedelijkheidsgraad (3 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1066 adressen per km². Dat betekent dat het een dorpse omgeving is met voldoende voorzieningen, maar niet druk. Je hebt rust en ruimte, terwijl winkels en scholen dichtbij zijn.