Vrijstaande woning te koop: Bouwensstraat 25, Simpelveld
KopenSimpelveldVrijstaande woningenBouwensstraat 25

Bouwensstraat 25

Hulsveld, Simpelveld

€ 1.150.000
Buurt Hulsveld, SimpelveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 406m²
406m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Bouwensstraat in Simpelveld ademt ruimte en rust. Met 406 vierkante meter woonoppervlak op een perceel van 1090 vierkante meter is er volop plek voor een gezin of wie van royale leefruimte houdt. Het bouwjaar 1975 geeft de woning een solide uitstraling, met mogelijkheden voor eigen invulling. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Simpelveld.

De buurt Hulsveld

De woning ligt in buurt Hulsveld, een rustige woonwijk in Simpelveld. De buurt telt ruim 1500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op loopafstand om de hoek, of de PLUS, twee straten verder. Basisschool de Meridiaan is ook vlakbij, op vijf minuten lopen. De gemeente Simpelveld biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en een park, beide op loopafstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 2.833
Woonoppervlakte406m²
Perceeloppervlakte1090m²
Bouwjaar1975
BuurtHulsveld
WijkSimpelveld
GemeenteSimpelveld

Locatie

Bouwensstraat 25, Simpelveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Hulsveld

Inwoners1.510
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Aldi
Marktstraat 1
950m
PLUS
Kloosterplein 27
1082m
AH XL
Roda J.C. Ring 5
3265m

Scholen

21 binnen 5 km

Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
521m
Basisschool Klavertje Vier
Basisonderwijs · 93 leerlingen
2527m
Basisschool Bergop
Basisonderwijs · 156 leerlingen
2591m

Veelgestelde vragen

Over Bouwensstraat 25, Simpelveld

Is de prijs van €1.150.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Simpelveld. De woning heeft een groot woonoppervlak van 406 m² en een perceel van 1090 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio kunnen lager geprijsd zijn, maar exacte marktcijfers voor deze buurt zijn niet beschikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Simpelveld, een dorp in Limburg. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,2 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgevingsadressendichtheid is laag (750), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool de Meridiaan ligt op 521 meter, ongeveer vijf minuten lopen. Ook zijn er andere scholen in de omgeving, zoals Basisschool Klavertje Vier op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een school op 6,5 km.