Vrijstaande woning te koop: Brede Heide 5, Boxtel
KopenBoxtelVrijstaande woningenBrede Heide 5

Brede Heide 5

Verspreide huizen Lennisheuvel, Boxtel

€ 1.045.000
Buurt Verspreide huizen Lennisheuvel, BoxtelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Brede Heide 5 in Boxtel ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 188 m² en een enorm perceel van maar liefst 12.420 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 2009 heeft energielabel A, wat betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.045.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Boxtel.

De buurt: Verspreide huizen Lennisheuvel

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Lennisheuvel, een landelijke omgeving met veel groen. De buurt telt 315 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is er rustig en veilig, met slechts 5 misdrijven in de buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel koopwoningen.

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je dagelijkse voorzieningen. Op loopafstand (ongeveer 1,3 km) ligt een restaurant. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op 1,3 km afstand, of bij Lidl, Albert Heijn of Jumbo op ongeveer 2 km. Basisschool De Klim is op 1 km afstand, en het Jacob-Roelandslyceum op 2 km. De gemeente Boxtel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tijn Maas Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.045.000
Prijs per m²€ 5.559
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte12420m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Lennisheuvel
WijkLennisheuvel
GemeenteBoxtel

Locatie

Brede Heide 5, Boxtel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lennisheuvel

Inwoners315
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR express
Industrieweg 18
1274m
SPAR express
Brederodeweg 26
2049m
Lidl
Fellenoord 19-21-31
2149m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool De Klim
Basisonderwijs · 81 leerlingen
977m
Jacob-Roelandslyceum
Voortgezet onderwijs · 1007 leerlingen
2032m
Basisschool St Petrus
Basisonderwijs · 211 leerlingen
2248m

Veelgestelde vragen

Over Brede Heide 5, Boxtel

Welk energielabel heeft Brede Heide 5?

De woning aan Brede Heide 5 in Boxtel heeft energielabel A.

Is €1.045.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.045.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een perceel van 12.420 m² en energielabel A in Boxtel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een ruime woning met een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation van Boxtel is op 4,1 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg.

Wat is de staat van onderhoud van de woning?

De woning is gebouwd in 2009 en heeft energielabel A, wat duidt op een goede isolatie en moderne bouw. De woning is relatief jong, dus groot onderhoud is niet direct te verwachten.