Vrijstaande woning te koop: Lennisheuvel 53, Boxtel
KopenBoxtelVrijstaande woningenLennisheuvel 53

Lennisheuvel 53

Lennisheuvel, Boxtel

€ 625.000
Buurt Lennisheuvel, BoxtelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 439m²
439m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Lennisheuvel 53, een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1955 staat op een ruim perceel van 505 m² in het buitengebied van Boxtel. De woning heeft 439 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere lagen. De ligging is rustig, met veel groen om je heen. De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Boxtel.

Lennisheuvel, een rustige buurt met veel ruimte

Lennisheuvel is een kleinschalige buurt met 820 inwoners, waar bijna alle woningen eengezinswoningen zijn. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen of stellen zonder kinderen. Het is er opvallend rustig: er zijn nauwelijks misdrijven geregistreerd. De buurt heeft een landelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 174 adressen per km². Lees meer over Lennisheuvel.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op nog geen 500 meter lopen. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op fietsafstand. Basisschool De Klim zit om de hoek, op 83 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Jacob-Roelandslyceum op 1,6 km. De gemeente Boxtel biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,2 km en een restaurant op 300 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WoonBox Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 1.424
Woonoppervlakte439m²
Perceeloppervlakte505m²
Bouwjaar1955
BuurtLennisheuvel
WijkLennisheuvel
GemeenteBoxtel

Locatie

Lennisheuvel 53, Boxtel

Buurt statistieken

Gegevens uit Lennisheuvel

Inwoners820
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

SPAR express
Industrieweg 18
521m
Albert Heijn
Prins Hendrikstraat 62
1559m
SPAR express
Brederodeweg 26
1738m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool De Klim
Basisonderwijs · 81 leerlingen
83m
Jacob-Roelandslyceum
Voortgezet onderwijs · 1007 leerlingen
1659m
Basisschool St Petrus
Basisonderwijs · 211 leerlingen
1731m

Veelgestelde vragen

Over Lennisheuvel 53, Boxtel

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 439 m² in het buitengebied van Boxtel. De woning heeft een groot perceel en een ruime woonoppervlakte, maar is gebouwd in 1955. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Lennisheuvel?

Lennisheuvel ligt in het buitengebied van Boxtel. Het treinstation van Boxtel is op 3,2 km afstand. De buurt is rustig en landelijk, met weinig verkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool De Klim ligt op 83 meter afstand. Andere basisscholen zoals St Petrus en De Hobbendonken zijn op 1,7 tot 2 km. Het Jacob-Roelandslyceum voor voortgezet onderwijs is op 1,6 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1955 met een woonoppervlak van 439 m² en een perceel van 505 m². Het is een ruime woning met veel mogelijkheden, maar het bouwjaar betekent dat je rekening moet houden met onderhoud en eventuele aanpassingen.