Vrijstaande woning te koop: Bredestraat 6, Zennewijnen
KopenTielVrijstaande woningenBredestraat 6

Bredestraat 6

Zennewijnen, Tiel

€ 1.246.000
Buurt Zennewijnen, ZennewijnenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 259m²
259m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning aan de Bredestraat 6 in Zennewijnen ademt karakter. Het bouwjaar 1900 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de 259 m² woonoppervlakte veel ruimte biedt. Het perceel van maar liefst 6479 m² is uitzonderlijk groot en biedt mogelijkheden voor tuinliefhebbers of wie droomt van een eigen stukje land. Met een vraagprijs van €1.246.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaande woning met zoveel grond in deze omgeving is het marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Tiel voor vergelijking.

Rust en ruimte in Zennewijnen

Zennewijnen is een klein dorp in de buurt Zennewijnen, met slechts 105 inwoners. Het is er stil en groen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45- tot 65-jarigen, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De woningvoorraad bestaat volledig uit eengezinswoningen, waarvan 90% koop. Het is een hechte gemeenschap waar iedereen elkaar kent.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 1,4 km afstand, of de Jumbo op 2 km. Ook zijn er basisscholen in de buurt: IKC Prins Maurits op 1,2 km en De Bataaf op 1,2 km. Het treinstation ligt op 3,4 km. De gemeente Tiel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Landerije - Specialisten in Bijzonder Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.246.000
Prijs per m²€ 4.811
Woonoppervlakte259m²
Perceeloppervlakte6479m²
Bouwjaar1900
BuurtZennewijnen
WijkTiel-Zuid
GemeenteTiel

Locatie

Bredestraat 6, Zennewijnen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zennewijnen

Inwoners105
Mannen57%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Kamperfoelie 1
1383m
Jumbo
Ekershof 5
1976m
Jumbo
Westledeplein 12
2340m

Scholen

31 binnen 5 km

IKC Prins Maurits
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1152m
De Bataaf
Basisonderwijs · 210 leerlingen
1223m
Rotondaschool
Basisonderwijs · 311 leerlingen
1428m

Veelgestelde vragen

Over Bredestraat 6, Zennewijnen

Is €1.246.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.246.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 6479 m² en de 259 m² woonoppervlakte is het marktconform voor een vrijstaande woning in Zennewijnen. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Zennewijnen?

Zennewijnen ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation bevindt zich op 3,4 km afstand, wat goed te doen is met de fiets of auto.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1900?

Een woning uit 1900 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld fundering, dak of isolatie. Het energielabel is niet bekend, dus vraag dit na bij de makelaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. IKC Prins Maurits ligt op 1,2 km, De Bataaf op 1,2 km en de Rotondaschool op 1,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Tiel, op 2,9 km afstand.