Hoekwoning te koop: Alver 16, Tiel
KopenTielHoekwoningenAlver 16

Alver 16

Passewaaij-Zuid-West, Tiel

€ 695.000
Buurt Passewaaij-Zuid-West, TielBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 157m²
157m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning uit 1999 staat in Passewaaij-Zuid-West, een wijk in Tiel waar groen en water de boventoon voeren. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 363 m² is er flink wat ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere hoekwoningen in Tiel voor een vergelijking.

Passewaaij-Zuid-West: rustig en groen

De buurt Passewaaij-Zuid-West kenmerkt zich door veel groen en water, met een diversiteit aan woningen. Het is een rustige wijk met een goede fietsinfrastructuur. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mooie buurt met potentie. Mensen zijn voornamelijk met zichzelf bezig. Multicultureel: leuk! Te weinig winkels en horeca. Wel veel diversiteit in woningen met groen en water. Goed fietsnetwerk. Slechts 1 ontsluitingsweg autoverkeer. Te weinig parkeerplaatsen." De buurt telt 2.580 inwoners, met relatief veel gezinnen. Meer weten? Lees over de buurt Passewaaij-Zuid-West.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op loopafstand (om de hoek). Ook MCD en Jumbo zijn binnen fietsafstand. Basisschool De Waayer zit twee straten verder, en ook De Bataaf en Rotondaschool zijn op loopafstand. Het treinstation van Tiel is op tien minuten lopen. De gemeente Tiel biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Het Makelaarshuys Tiel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 4.427
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte363m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtPassewaaij-Zuid-West
WijkTiel-Zuid
GemeenteTiel

Locatie

Alver 16, Tiel

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.7
Alice
28-07-2024
Mooie buurt met potentie

Mensen zijn voornamelijk met zichzelf bezig. Multicultureel: leuk! Te weinig winkels en horeca. Wel veel diversiteit in woningen met groen en water. Goed fietsnetwerk. Slechts 1 ontsluitingsweg autoverkeer. Te weinig parkeerplaatsen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Passewaaij-Zuid-West

Inwoners2.580
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Kamperfoelie 1
625m
MCD
Moleneind 12
1763m
Jumbo
Westledeplein 12
2307m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool De Waayer
Basisonderwijs · 116 leerlingen
614m
De Bataaf
Basisonderwijs · 210 leerlingen
729m
Rotondaschool
Basisonderwijs · 311 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Alver 16, Tiel

Welk energielabel heeft Alver 16?

De woning aan Alver 16 in Tiel heeft energielabel B.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Passewaaij-Zuid-West. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 363 m² is het een ruime woning. Het energielabel B is redelijk zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere hoekwoningen in Tiel om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Passewaaij-Zuid-West om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel water en diversiteit in woningen. Het is een gezinsvriendelijke wijk met een goede fietsinfrastructuur. Een bewoner noemt het een 'mooie buurt met potentie', maar merkt op dat er weinig winkels en horeca zijn en dat parkeren soms lastig is. De ontsluiting voor auto's gaat via één weg.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals De Waayer (614 m), De Bataaf (729 m) en Rotondaschool (794 m). Ook IKC Prins Maurits is dichtbij (934 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Tiel-centrum, op ongeveer 3,7 km afstand.

Zijn er voldoende winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 625 m, goed beloopbaar. Andere supermarkten zoals MCD en Jumbo zijn op 1,8 tot 2,3 km afstand. Een bewoner geeft aan dat er 'te weinig winkels en horeca' zijn in de buurt, dus voor uitgebreide boodschappen of een avondje uit ben je aangewezen op het centrum van Tiel.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Tiel ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Utrecht, Arnhem en verder.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met goede isolatie en efficiënte installaties. De stookkosten zullen lager zijn dan bij een woning met label D of lager, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.