Vrijstaande woning te koop: Bredeweg 47, Geffen
KopenOssVrijstaande woningenBredeweg 47

Bredeweg 47

Buitengebied ten oosten van Geffen, Oss

€ 1.375.000
Buurt Buitengebied ten oosten van Geffen, GeffenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Bredeweg in Geffen ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 188 m² en een perceel van maar liefst 2720 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. De woning uit 1997 is in een nette staat en wordt aangeboden voor € 1.375.000. Dat is een forse prijs, maar voor een vrijstaande woning met zoveel grond in deze omgeving is dat marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oss.

Buitengebied ten oosten van Geffen

De woning ligt in de buurt Buitengebied ten oosten van Geffen, een landelijke omgeving met veel rust. De buurt telt 555 inwoners en bestaat vrijwel alleen uit eengezinswoningen, waarvan 84% koop. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 277, wat aangeeft dat het hier heerlijk rustig wonen is.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo op 1,2 km afstand, of fiets je naar de Aldi op 1,7 km. Voor de kinderen is Basisschool De Wissel op 1,1 km lopen, een fijne wandeling door het buitengebied. Ook Kindcentrum De Aventurijn op 2,4 km is een optie. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 7.314
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte2720m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtBuitengebied ten oosten van Geffen
WijkGeffen
GemeenteOss

Locatie

Bredeweg 47, Geffen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied ten oosten van Geffen

Inwoners555
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Aloysiusplein 1
1258m
Aldi
Schaepmanlaan 109
1686m
Albert Heijn
Sterrebos 2
2475m

Scholen

37 binnen 5 km

Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 444 leerlingen
1124m
Kentalis Martinus van Beek Oss
Speciaal onderwijs · 115 leerlingen
1921m
R.K. Basisschool De Blinkerd
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1926m

Veelgestelde vragen

Over Bredeweg 47, Geffen

Welk energielabel heeft Bredeweg 47?

De woning aan Bredeweg 47 in Geffen heeft energielabel A.

Is € 1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.375.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 2720 m² en de vrijstaande opzet is het marktconform voor deze buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor iets lagere prijzen verkocht, maar de grondprijs in het buitengebied van Geffen is hoog. Het is een woning voor wie echt ruimte zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Geffen, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation ligt op 3,3 km afstand, wat goed te fietsen is. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vergt een woning uit 1997?

Een woning uit 1997 is relatief modern en heeft doorgaans geen groot onderhoud nodig. Denk aan periodiek schilderwerk, cv-ketelonderhoud en dakcontrole. Laat een bouwtechnische keuring doen om zeker te zijn van de staat.