Vrijstaande woning te koop: Broekdijk 20, Kesteren

Broekdijk 20

Verspreide huizen Kesteren, Neder-Betuwe

€ 1.295.000
Buurt Verspreide huizen Kesteren, KesterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 404m²
404m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Broekdijk

Deze vrijstaande woning aan de Broekdijk in Kesteren ademt rust en ruimte. Met 404 m² woonoppervlak op een perceel van 1985 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1989 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Neder-Betuwe.

De buurt: Verspreide huizen Kesteren

De buurt Verspreide huizen Kesteren is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen (98%). De meeste woningen zijn koopwoningen (90%). Het is een rustige buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,1.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, die om de hoek zit op 800 meter. Kinderen kunnen naar de Hervormde Basisschool De Wegwijzer op 1,1 km of de Openbare Daltonschool Het Palet op 1 km. Voor de middelbare school zijn Yuverta vmbo (600 m) en RSG Pantarijn (900 m) dichtbij. De gemeente Neder-Betuwe biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,2 km en een treinstation op 1,5 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Corry van Rheenen Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 3.205
Woonoppervlakte404m²
Perceeloppervlakte1985m²
Bouwjaar1989
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Kesteren
WijkKesteren
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Broekdijk 20, Kesteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kesteren

Inwoners1.875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Stationsstraat 1-3
823m
SPAR express
Rijksweg A15
2250m
Aldi
Hamsestraat 16
2880m

Scholen

27 binnen 5 km

Yuverta vmbo en het groene lyceum Kesteren
Voortgezet onderwijs · 349 leerlingen
596m
RSG Pantarijn locatie Kesteren
Voortgezet onderwijs · 287 leerlingen
930m
Openbare Daltonschool Het Palet
Basisonderwijs · 53 leerlingen
1071m

Veelgestelde vragen

Over Broekdijk 20, Kesteren

Welk energielabel heeft Broekdijk 20?

De woning aan Broekdijk 20 in Kesteren heeft energielabel E.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Kesteren. De woning heeft 404 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1985 m², maar het energielabel E kan hogere stookkosten betekenen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is op 1,5 km afstand, dus op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 800 meter.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een vrijstaande woning uit 1989 met een woonoppervlak van 404 m² en een perceel van 1985 m². Het energielabel is E. De woning heeft geen specifieke vermelding van kamers, tuin of andere voorzieningen in de gegevens.