Vrijstaande woning te koop: Burgemeester van der Feltzweg 14, Twello
KopenVoorstVrijstaande woningenBurgemeester van der Feltzweg 14

Burgemeester van der Feltzweg 14

Twello-Midden, Voorst

€ 699.000
Buurt Twello-Midden, TwelloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 142m²
73% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Burgemeester van der Feltzweg in Twello ademt de rust van een groene, ruime opzet. Met 142 m² woonoppervlak op een perceel van 900 m² is er veel ruimte om je eigen plek te creëren. Het bouwjaar 1955 geeft de woning een klassieke uitstraling, al is het energielabel F een aandachtspunt. De vraagprijs van €699.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar het perceel en de oppervlakte zijn uitzonderlijk. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Voorst voor een breder beeld.

Twello-Midden: een gemengde buurt

De woning ligt in buurt Twello-Midden, een buurt met ruim 5300 inwoners. De bevolking is gemengd: veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Ongeveer 56% van de woningen is koop, en 69% is eengezinswoning. De buurt kent een gematigde stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1099). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kleine kilometer afstand, of bij Aldi en Jumbo iets verderop. Basisschool De Wingerd is om de hoek, en het Zone.college vmbo Twello ligt twee straten verder. Het treinstation is op loopafstand (minder dan 10 minuten). De gemeente Voorst biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Belt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 4.923
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1955
EnergielabelF
BuurtTwello-Midden
WijkTwello-Nijbroek
GemeenteVoorst

Locatie

Burgemeester van der Feltzweg 14, Twello

Buurt statistieken

Gegevens uit Twello-Midden

Inwoners5.380
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Twello-Midden

Woningvoorraad2.635
Gem. WOZ-waarde€ 377.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 28
1078m
Aldi
Duistervoordseweg 22
1307m
Jumbo
Michiel de Ruyterstraat 101
1457m

Scholen

38 binnen 5 km

Zone.college vmbo Twello
Voortgezet onderwijs · 1026 leerlingen
569m
De Wingerd
Basisonderwijs · 207 leerlingen
760m
Veluws College Twello
Voortgezet onderwijs · 375 leerlingen
1050m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester van der Feltzweg 14, Twello

Welk energielabel heeft Burgemeester van der Feltzweg 14?

De woning aan Burgemeester van der Feltzweg 14 in Twello heeft energielabel F.

Is de prijs van €699.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Twello-Midden (€529.167) en ook boven de gemiddelde vraagprijs (€565.000). De woning is echter 142 m² groot, terwijl het buurtgemiddelde 82 m² is, en het perceel is met 900 m² fors. Of de prijs reëel is, hangt af van de staat van het huis en hoeveel je wilt investeren in verduurzaming.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is onzuinig. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, zeker in vergelijking met woningen met een beter label. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 50% label B, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af.