Vrijstaande woning te koop: Burgerhoutsestraat 92, Roosendaal
KopenRoosendaalVrijstaande woningenBurgerhoutsestraat 92

Burgerhoutsestraat 92

Sint Josephbuurt, Roosendaal

€ 423.000
Buurt Sint Josephbuurt, RoosendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 416m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1915 heeft een eigen gezicht. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 213 m² is er ruimte voor een gezin. De woning staat in de Sint Josephbuurt, een rustige woonwijk in Roosendaal. De vraagprijs van €423.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €359.833 in de buurt. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Roosendaal.

Sint Josephbuurt

De buurt Sint Josephbuurt is een stedelijke wijk met 1.555 inwoners. De buurt kent een mix van huishoudens: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 57% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (twee straten verder). Ook Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool KPO Basisschool Joseph zit naast de deur, en Openbare Basisschool De Singel is tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs ga je naar DaVinci, ook op loopafstand. De gemeente Roosendaal biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 423.000
Prijs per m²€ 2.765
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte213m²
Bouwjaar1915
BuurtSint Josephbuurt
WijkOost
GemeenteRoosendaal

Locatie

Burgerhoutsestraat 92, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Josephbuurt

Inwoners1.555
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Josephbuurt

Woningvoorraad862
Gem. WOZ-waarde€ 238.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Boulevard 118A
416m
Dirk
Laan van Henegouwen 170
602m
Albert Heijn
Van Beethovenlaan 4
634m

Scholen

32 binnen 5 km

KPO Basisschool Joseph
Basisonderwijs · 172 leerlingen
163m
Openbare Basisschool De Singel
Basisonderwijs · 206 leerlingen
612m
DaVinci
Voortgezet onderwijs · 682 leerlingen
701m

Veelgestelde vragen

Over Burgerhoutsestraat 92, Roosendaal

Is €423.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €423.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €359.833 in de Sint Josephbuurt. De woning is vrijstaand en heeft een oppervlakte van 153 m², wat de hogere prijs kan verklaren. In de buurt zijn de afgelopen tijd 12 woningen verkocht, met een gemiddelde looptijd van 36 dagen. Het is een marktconforme prijs voor dit type woning.

Hoe is de buurt Sint Josephbuurt om in te wonen?

De Sint Josephbuurt is een stedelijke wijk met 1.555 inwoners. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met 57% koopwoningen. Het is een rustige woonwijk met voorzieningen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?