Vrijstaande woning te koop: Cissy van Marxveldtstraat 51, Almere
KopenAlmereVrijstaande woningenCissy van Marxveldtstraat 51

Cissy van Marxveldtstraat 51

Literatuurwijk Zuid, Almere

€ 1.078.000
Buurt Literatuurwijk Zuid, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 241m²
241m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een uniek ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Cissy van Marxveldtstraat in Almere biedt een zeldzame combinatie van een ruime woning en een enorm perceel van maar liefst 12.735 m². Het huis uit 2000 heeft een woonoppervlak van 241 m² en energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. Met een vraagprijs van €1.078.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat is te verklaren door het bijzondere perceel. Bekijk ook de andere vrijstaande woningen in Almere voor vergelijkbare opties.

Literatuurwijk Zuid: een groene, rustige buurt

De woning ligt in de buurt Literatuurwijk Zuid, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 2.000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband leeft. Het is een typische gezinsbuurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De omgeving is ruim opgezet en biedt voldoende speelplekken voor kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (37 misdrijven) en een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1.490) maken het een prettige woonomgeving.

Dagelijks leven in de straat

In de straat zelf is het rustig, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand (om de hoek) vind je Vomar voor je boodschappen, en ook SPAR express is twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Omnibus en OBS Letterland, beide op loopafstand. Het Trinitas Gymnasium voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. Ook een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen zijn dichtbij, wat de wijk compleet maakt. De gemeente Almere biedt daarnaast ruime voorzieningen op stadsniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LiveStyle Makelaardij o.g. en Funda. De makelaar heeft de woning volledig gespecificeerd met alle details.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.078.000
Prijs per m²€ 4.473
Woonoppervlakte241m²
Perceeloppervlakte526m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
GemeenteAlmere

Locatie

Cissy van Marxveldtstraat 51, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Literatuurwijk Zuid

Inwoners2.095
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Vomar
Prozastraat 111
522m
SPAR express
Audioweg 2
748m
Albert Heijn
Meerveldplein 3
1635m

Scholen

62 binnen 5 km

De Omnibus
Basisonderwijs · 568 leerlingen
539m
OBS Letterland
Basisonderwijs · 195 leerlingen
648m
Trinitas Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 635 leerlingen
916m

Veelgestelde vragen

Over Cissy van Marxveldtstraat 51, Almere

Welk energielabel heeft Cissy van Marxveldtstraat 51?

De woning aan Cissy van Marxveldtstraat 51 in Almere heeft energielabel A.

Is €1.078.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.078.000 is aan de hoge kant, maar dat komt door het uitzonderlijk grote perceel van 12.735 m². Een vrijstaande woning van 241 m² met energielabel A in Almere is normaal gesproken lager geprijsd, maar het perceel maakt dit een uniek aanbod. Vergelijkbare woningen zonder zo'n groot perceel zijn vaak een stuk goedkoper.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 12.735 m², wat zeer uitzonderlijk is voor een woning in een woonwijk. Dit biedt mogelijkheden voor een ruime tuin, wellicht een paardenweide of andere toepassingen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. Het exacte bedrag hangt af van je gebruik, maar label A staat voor een goed geïsoleerde woning met bijvoorbeeld dubbel glas en een efficiënte verwarmingsinstallatie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar verschillende bestemmingen reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen De Omnibus en OBS Letterland liggen op 539 en 648 meter. Het Trinitas Gymnasium voor voortgezet onderwijs is op 916 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 700 meter.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning, gebouwd in 2000, met een woonoppervlak van 241 m². Het perceel is 12.735 m². De woning heeft energielabel A en is te koop voor €1.078.000.

LiveStyle Makelaardij o.g.
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
LiveStyle Makelaardij o.g.
huispedia.nl
Bekijk
LiveStyle Makelaardij o.g.
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Literatuurwijk Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appCissy van Marxveldtstraat 51, Almere
Bekijk