Vrijstaande woning te koop: Dannenberg 8A, Rijssen
Verkocht onder voorbehoud

Dannenberg 8A

Dannenberg, Rijssen-Holten

€ 799.000
Buurt Dannenberg, RijssenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Dannenberg

Deze vrijstaande woning uit 2014 staat in een rustige, groene buurt in Rijssen. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van 402 m² biedt het huis veel privacy en comfort. Het energielabel A+ betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Rijssen-Holten.

Buurt Dannenberg

De buurt Dannenberg is een kleinschalige wijk met 355 inwoners, waarvan 60% van de huishoudens uit gezinnen met kinderen bestaat. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Basisschool Wilhelmina is op loopafstand, en het Pius X College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. Het treinstation is om de hoek. De gemeente Rijssen-Holten biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ten Hove Makelaardij & Taxaties.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 4.592
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte402m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA+
BuurtDannenberg
WijkStadsrand Rijssen Noord
GemeenteRijssen-Holten

Locatie

Dannenberg 8A, Rijssen

Buurt statistieken

Gegevens uit Dannenberg

Inwoners355
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsdwarsweg 19
326m
Jumbo
Boomkamp 34
341m
Dirk
Hogepad 1-60
558m

Scholen

20 binnen 5 km

Basisschool Wilhelmina
Basisonderwijs · 214 leerlingen
374m
School voor Speciaal Basisonderwijs Elim
Speciaal onderwijs · 99 leerlingen
485m
Pius X College - Rijssen
Voortgezet onderwijs · 406 leerlingen
985m

Veelgestelde vragen

Over Dannenberg 8A, Rijssen

Welk energielabel heeft Dannenberg 8A?

De woning aan Dannenberg 8A in Rijssen heeft energielabel A+.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €799.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 2014 met 174 m² woonoppervlak en energielabel A+. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Jumbo op loopafstand.

Wat is de buurt Dannenberg voor een wijk?

Dannenberg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Het is er veilig (17 misdrijven in de buurt) en kindvriendelijk. De omgevingsadressendichtheid is 1602, wat duidt op een matig stedelijk gebied.