Vrijstaande woning te koop: De Bruilweg 8, Ter Apel

De Bruilweg 8

Verspreide huizen te Laudermarke, Westerwolde

€ 575.000
Buurt Verspreide huizen te Laudermarke, Ter ApelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

De Bruilweg 8 in Ter Apel

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat op een ruim perceel van 2940 m², midden in het groen. Met 243 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Westerwolde van deze omvang.

Buurt Verspreide huizen te Laudermarke

De buurt Verspreide huizen te Laudermarke is een rustige, landelijke omgeving met 115 inwoners. De meeste woningen zijn koopwoningen (91%) en eengezinswoningen (96%). Het is een buurt waar veel 45-plussers wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 3,3 km afstand, of bij de Lidl, Jumbo of Aldi, allemaal op ongeveer 3,5 km. Basisscholen zoals SWBS Pork en OBS De Vlinder liggen op 3,2 en 3,5 km. Voor voortgezet onderwijs is er de Regionale Scholengemeenschap Ter Apel op 3,1 km. De gemeente Westerwolde biedt rust en ruimte.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VC Kral Westen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.366
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte2940m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen te Laudermarke
WijkTer Wisch
GemeenteWesterwolde

Locatie

De Bruilweg 8, Ter Apel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen te Laudermarke

Inwoners115
Mannen57%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Coop
De Omloop 1
3289m
Lidl
Nederveen Cappelstraat 45
3494m
Jumbo
Nederveen Cappelstraat 41
3561m

Scholen

5 binnen 5 km

Regionale Scholengemeenschap Ter Apel voor Ath Havo Mavo Lhno
Voortgezet onderwijs · 780 leerlingen
3127m
SWBS Pork
Basisonderwijs · 137 leerlingen
3228m
OBS De Vlinder
Basisonderwijs · 193 leerlingen
3525m

Veelgestelde vragen

Over De Bruilweg 8, Ter Apel

Welk energielabel heeft De Bruilweg 8?

De woning aan De Bruilweg 8 in Ter Apel heeft energielabel C.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 243 m² met een perceel van 2940 m² in deze landelijke omgeving. Het energielabel C is gemiddeld. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de prijs te toetsen aan recente verkopen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig buitengebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 21,3 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten op ongeveer 3,3 km. De auto is de meest praktische vervoersoptie.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1930?

Een woning uit 1930 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals de staat van het dak, de fundering en de isolatie.