Vrijstaande woning te koop: De Groenkampen 39, Hooghalen
KopenMidden-DrentheVrijstaande woningenDe Groenkampen 39

De Groenkampen 39

Hooghalen, Midden-Drenthe

€ 769.000
Buurt Hooghalen, HooghalenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 278m²
278m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Hooghalen

Deze vrijstaande woning aan De Groenkampen 39 in Hooghalen ademt ruimte en rust. Met 278 m² woonoppervlak en een perceel van 790 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €769.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Midden-Drenthe.

Hooghalen: een dorp met voorzieningen om de hoek

Hooghalen is een dorp in de gemeente Midden-Drenthe, waar rust en ruimte centraal staan. De buurt telt zo'n 875 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De supermarkt en basisschool liggen op loopafstand, wat het dagelijks leven makkelijk maakt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar voor deze straat.

Het dagelijks leven in De Groenkampen

De dag begint rustig in deze straat. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek ligt op nog geen 500 meter. Ook de basisschool IKC De Bosvlinder is vlakbij, op loopafstand. Voor uitgebreider winkelen of voortgezet onderwijs moet je naar Beilen of Assen, maar de rust en ruimte van Hooghalen maken dat meer dan goed.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Makelaars Westerbork aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 2.766
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte790m²
Bouwjaar1980
EnergielabelA++
BuurtHooghalen
WijkHooghalen
GemeenteMidden-Drenthe

Locatie

De Groenkampen 39, Hooghalen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hooghalen

Inwoners875
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Hoofdstraat 18
463m
Jumbo
Veenhoopsweg 21-4
6689m
Poiesz
Reigerlaan 15
6728m

Scholen

2 binnen 5 km

IKC De Bosvlinder
Basisonderwijs · 85 leerlingen
414m
IKC 't Hieker Nust
Basisonderwijs · 64 leerlingen
3806m

Veelgestelde vragen

Over De Groenkampen 39, Hooghalen

Welk energielabel heeft De Groenkampen 39?

De woning aan De Groenkampen 39 in Hooghalen heeft energielabel A++.

Is €769.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €769.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 278 m² met een perceel van 790 m² in Hooghalen. Het energielabel A++ is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een ruime woning in een rustige omgeving, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Hooghalen?

Hooghalen ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De grote supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor andere voorzieningen zoals een huisarts of bibliotheek moet je naar Beilen of Assen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1980 met een woonoppervlak van 278 m² en een perceel van 790 m². Het energielabel A++ is zeer zuinig. De woning heeft veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het is een typische eengezinswoning in een rustige buurt.