Vrijstaande woning te koop: De Quayweg 41, Landhorst

De Quayweg 41

Landhorst, Land van Cuijk

€ 619.000
Buurt Landhorst, LandhorstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

De woning

Deze vrijstaande woning aan De Quayweg 41 in Landhorst ademt rust en ruimte. Met 171 m² woonoppervlak en een perceel van 925 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel A++ betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 1960 is in de loop der jaren flink verduurzaamd. Met een vraagprijs van €619.000 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaande woning in Land van Cuijk.

De buurt

Landhorst is een klein dorp in de gemeente Land van Cuijk, omringd door weilanden en bossen. Het is er stil en veilig: in 2023 werden er 8 misdrijven geregistreerd. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hechte, rustige gemeenschap.

Leven in de straat

De Quayweg is een rustige weg in het buitengebied. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Coop (ruim 3,5 km) of Albert Heijn (4,5 km). Basisschool Kindcentrum Cornelius (3,7 km) en Basisschool De Klimop (4 km) zijn de dichtstbijzijnde scholen. Het treinstation ligt op 13 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Twan Poels aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.000
Prijs per m²€ 3.620
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte925m²
Bouwjaar1960
EnergielabelA++
BuurtLandhorst
WijkLandhorst
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

De Quayweg 41, Landhorst

Buurt statistieken

Gegevens uit Landhorst

Inwoners455
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Kerkpad 4
3787m
Albert Heijn
Lepelstraat 1
4493m
SPAR
Vloetweg 6
5863m

Scholen

4 binnen 5 km

Kindcentrum Cornelius
Basisonderwijs · 147 leerlingen
3722m
Basisschool De Klimop (Wilbertoord)
Basisonderwijs · 73 leerlingen
4020m
Kindcentrum de Dompelaar
Basisonderwijs · 102 leerlingen
4357m

Veelgestelde vragen

Over De Quayweg 41, Landhorst

Welk energielabel heeft De Quayweg 41?

De woning aan De Quayweg 41 in Landhorst heeft energielabel A++.

Is €619.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €619.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 171 m² met een perceel van 925 m² in Landhorst. Het energielabel A++ is een groot pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het loont om de lokale markt te bekijken.

Hoe is het energielabel A++ tot stand gekomen?

Het energielabel A++ is het op een na beste label en geeft aan dat de woning zeer energiezuinig is. Dat komt waarschijnlijk door goede isolatie, dubbel glas en mogelijk zonnepanelen of een warmtepomp.

Wat is de ligging van Landhorst ten opzichte van voorzieningen?

Landhorst is een klein dorp, dus voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is 3,8 km verderop. Basisscholen zijn er op 3,7 en 4 km afstand. Het treinstation ligt op 13 km, dus openbaar vervoer is beperkt. Wel zijn er voldoende restaurants en een bibliotheek binnen 6 km.