Vrijstaande woning te koop: de Savornin Lohmanlaan 1A, Axel
KopenTerneuzenVrijstaande woningende Savornin Lohmanlaan 1A

de Savornin Lohmanlaan 1A

Kern Axel, Terneuzen

€ 469.000
Buurt Kern Axel, AxelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de de Savornin Lohmanlaan in Axel ademt rust en ruimte. Met 171 m² woonoppervlak en een perceel van 592 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De prijs van €469.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Terneuzen.

Kern Axel: een dorp met voorzieningen

De buurt Kern Axel is een levendig dorp met alles wat je nodig hebt. Een bewoner zegt: "Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt." De beoordeling van de buurt is met een 8,38 hoog. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en ouderen. De buurt Kern Axel heeft een dorps karakter.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi of Albert Heijn, beide om de hoek. De Prinses Marijkeschool en Basisschool Sterrenpracht liggen op loopafstand. Ook de huisarts en het park zijn dichtbij. De gemeente Terneuzen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Smolders Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 2.743
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte592m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA
BuurtKern Axel
WijkKern Axel
GemeenteTerneuzen

Locatie

de Savornin Lohmanlaan 1A, Axel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Jdp
15-09-2024
Axel

Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt. Het is erg hygiënisch. Onderwijs is zeer goed. Allemaal aardige docenten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Axel

Inwoners7.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Aldi
Tuinstraat 3+5
730m
Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
734m
SPAR
Kerkplein 1
4652m

Scholen

6 binnen 5 km

Prinses Marijkeschool
Basisonderwijs · 122 leerlingen
59m
Basisschool Sterrenpracht
Basisonderwijs · 177 leerlingen
190m
Basisschool de Warande Protestants Christelijk Onderwijs
Basisonderwijs · 189 leerlingen
824m

Veelgestelde vragen

Over de Savornin Lohmanlaan 1A, Axel

Welk energielabel heeft de Savornin Lohmanlaan 1A?

De woning aan de Savornin Lohmanlaan 1A in Axel heeft energielabel A.

Is €469.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 171 m² met energielabel A in Axel. De woning heeft een ruim perceel van 592 m² en is gebouwd in 1988. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Kern Axel om in te wonen?

Kern Axel scoort een 8,38 op basis van één beoordeling. Bewoners waarderen dat alles dichtbij is en dat het hygiënisch is. Het onderwijs wordt als zeer goed ervaren. De buurt heeft een dorps karakter met veel voorzieningen op loopafstand.