Vrijstaande woning te koop: De Schans 2, Rijnsburg

De Schans 2

Westerhaghe, Katwijk

€ 1.195.000
Buurt Westerhaghe, RijnsburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 205m²
205m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Rijnsburg

Deze vrijstaande woning uit 1997 staat op een ruim perceel van 1440 m², midden in de rustige buurt Westerhaghe. Met 205 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabel en duurzaam huis. De vraagprijs van €1.195.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Katwijk.

Westerhaghe: een dorpse sfeer met moderne voorzieningen

Westerhaghe is een charmante buurt met een sterk gemeenschapsgevoel. Een bewoner zegt: "Westerhaghe is een charmante en levendige plaats met een rijke geschiedenis en een sterk gevoel van gemeenschap." Een ander noemt het "een gezellig kindvriendelijke buurt waar je je veilig kunt voelen." De buurt telt 1570 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een buurt Westerhaghe waar traditie en vooruitgang hand in hand gaan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2 minuten lopen, of bij Coop en Hoogvliet om de hoek. Kinderen kunnen naar de PC Oranje Nassauschool op 2 minuten lopen, of de Julianaschool Rijnsburg. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met het Teylingen College op 4 minuten lopen. De gemeente Katwijk biedt verder een goede bereikbaarheid van steden als Leiden en Den Haag.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 5.829
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte1440m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtWesterhaghe
WijkRijnsburg
GemeenteKatwijk

Locatie

De Schans 2, Rijnsburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Diewertje
01-10-2025
Verrijkend

Westerhaghe is een charmante en levendige plaats met een rijke geschiedenis en een sterk gevoel van gemeenschap. Gelegen in de gemeente Katwijk, vlak bij de duinen en de kust, combineert het beste van rust en bereikbaarheid. De buurt straalt een dorpse sfeer uit, waar mensen elkaar kennen en het leven nog net iets langzamer gaat. Wat mijn buurt bijzonder maakt, is de mix van historische charme en moderne voorzieningen. Het centrum is gezellig en overzichtelijk, met lokale winkels, en gezellige eetgelegenheden. De ligging is bovendien ideaal: steden als Leiden en Den Haag zijn binnen handbereik, terwijl je thuis geniet van de rust en ruimte van een kleinere gemeenschap. De Bollenstreek ligt om de hoek, waardoor het in het voorjaar extra bijzonder is met met al die kleurrijke velden in bloei. Kortom, het is een fijne, veilige en warme buurt waar traditie en vooruitgang hand in hand gaan.

7.5
Anjali Ganput
24-10-2023
Een gezellig kindvriendelijke buurt waar je je veilig kunt voelen!

Je kind kan veilig en gezellig buiten spelen in de buurt. En is een klein boerderijtje en een speeltuin. Ook zijn er buurt appen waar ouders mededelingen kunnen delen met elkaar. Zo gebeurd dat als er bijvoorbeeld een inbraak geweest is etc. Verder ben je makkelijk met 10 min in de stad als je de bus neemt. Het zou alleen fijn zijn als de dus wat vaker in het uur komt. De andere bussen komen vaker, maar die is op 10 min. Loopafstand. Verder ook een leuke kanaal waar je langs kan lopen en je kan varen! Ook is er goed voorzien van vuilnis containers.