Vrijstaande woning te koop: Dijkerstraat 63, Weert
KopenWeertVrijstaande woningenDijkerstraat 63

Dijkerstraat 63

Altweerterheide buitengebied, Weert

€ 775.000
Buurt Altweerterheide buitengebied, WeertBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 290m²
290m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Dijkerstraat 63 in Weert ademt karakter en historie. Het huis uit 1925 staat op een enorm perceel van 5491 m², midden in het groen. Met 290 m² woonoppervlak is er volop plek voor een groot gezin of wie graag ruimte om zich heen heeft. De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Weert.

Altweerterheide buitengebied

De woning ligt in de buurt Altweerterheide buitengebied, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 455 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het platteland ervaart. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 85% is koop.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de nabijgelegen dorpskern. Voor je boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Kinderen gaan naar basisscholen zoals KindCentrum Altweerterheide of Brede school Markeent, beide op loopafstand. De gemeente Weert biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een treinstation op tien minuten rijden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Saelmans Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 2.672
Woonoppervlakte290m²
Perceeloppervlakte5491m²
Bouwjaar1925
EnergielabelG
BuurtAltweerterheide buitengebied
WijkAltweerterheide
GemeenteWeert

Locatie

Dijkerstraat 63, Weert

Buurt statistieken

Gegevens uit Altweerterheide buitengebied

Inwoners455
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Ringbaan-West 15
1433m
Jumbo
Oranjeplein 225
1677m
Jumbo
Collegeplein 11
2669m

Scholen

24 binnen 5 km

Het College Weert
Voortgezet onderwijs · 924 leerlingen
1430m
Brede school Markeent
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1555m
KindCentrum Altweerterheide
Basisonderwijs · 74 leerlingen
1582m

Veelgestelde vragen

Over Dijkerstraat 63, Weert

Welk energielabel heeft Dijkerstraat 63?

De woning aan Dijkerstraat 63 in Weert heeft energielabel G.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 290 m² met een perceel van 5491 m² in het buitengebied van Weert. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel G kan invloed hebben op de maandlasten, maar de ruime opzet en het grote perceel maken dit een bijzondere woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Altweerterheide, op 4,6 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de belangrijkste wegen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 1,4 km, goed te doen met de fiets.