Vrijstaande woning te koop: Dorpsstraat 32, Zwaag
Verkocht onder voorbehoud
KopenHoornVrijstaande woningenDorpsstraat 32

Dorpsstraat 32

Risdam-Zuid - Buurt 20 08, Hoorn

€ 1.350.000
Buurt Risdam-Zuid - Buurt 20 08, ZwaagBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 515m²
515m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Dorpsstraat 32 in Zwaag ademt geschiedenis. Met een woonoppervlak van 515 m² en een perceel van 2345 m² is er ruimte in overvloed. Het bouwjaar 1900 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl de ligging in een rustige buurt voor een fijne woonomgeving zorgt. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Hoorn.

Risdam-Zuid - Buurt 20 08

De woning staat in de buurt Risdam-Zuid - Buurt 20 08, een wijk met een mix van inwoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige buurt is met relatief veel ouderen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1863, wat duidt op een stedelijk maar niet overdreven drukke omgeving.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 524 meter of Dekamarkt op 546 meter, beide om de hoek. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Christelijke Basisschool De Rank op 501 meter en TVH Montessorischool de Flierefluiter op 648 meter. De gemeente Hoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 2.621
Woonoppervlakte515m²
Perceeloppervlakte2345m²
Bouwjaar1900
BuurtRisdam-Zuid - Buurt 20 08
WijkRisdam-Zuid
GemeenteHoorn

Locatie

Dorpsstraat 32, Zwaag

Buurt statistieken

Gegevens uit Risdam-Zuid - Buurt 20 08

Inwoners910
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
De Huesmolen 2
524m
Dekamarkt
Korenbloem 51
546m
Vomar
Vredehofstraat 26-28
1385m

Scholen

16 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 262 leerlingen
501m
TVH Montessorischool de Flierefluiter
Basisonderwijs · 92 leerlingen
648m
Openbare basisschool KlimOp
Basisonderwijs · 105 leerlingen
776m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 32, Zwaag

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Zwaag. De woning is met 515 m² woonoppervlak en 2345 m² perceel echter uitzonderlijk ruim. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het pand en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de buurt Risdam-Zuid om in te wonen?

Risdam-Zuid is een rustige buurt met een mix van inwoners, waaronder veel ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een lage criminaliteit zien (5 misdrijven totaal). De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1863, wat betekent dat het stedelijk maar niet te druk is. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation bevindt zich op 2,4 kilometer afstand van de woning. Dat is ongeveer tien minuten lopen of vijf minuten met de fiets. Het station biedt verbindingen naar omliggende steden.