Vrijstaande woning te koop: Dorpsstraat 58, Abbekerk
KopenMedemblikVrijstaande woningenDorpsstraat 58

Dorpsstraat 58

Abbekerk Centrum, Medemblik

€ 1.250.000
Buurt Abbekerk Centrum, AbbekerkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 376m²
376m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 110m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Dorpsstraat 58 in Abbekerk ademt de sfeer van een klassiek landhuis, met een flinke tuin en een royale woonoppervlakte van 376 m². Het bouwjaar 1950 geeft het pand een solide uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €1.250.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van dit formaat en met dit perceel is het marktconform in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Medemblik.

Rust en ruimte in Abbekerk Centrum

De woning staat in de buurt Abbekerk Centrum, een dorpse omgeving met een lage stedelijkheidsgraad (5). De buurt telt zo'n 1960 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er rustig, met veel groen en een laag aantal misdrijven (35). De woningvoorraad bestaat voor 95% uit eengezinswoningen, en 72% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, rustige wijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit (110 meter). Ook de basisschool Openbare Basisschool de Plaats is op loopafstand (240 meter). Andere scholen in de buurt zijn de Petrus Canisiusschool (1,7 km) en Basisschool de Klaverwoid (2,5 km). De gemeente Medemblik biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 3.324
Woonoppervlakte376m²
Perceeloppervlakte2380m²
Bouwjaar1950
EnergielabelC
BuurtAbbekerk Centrum
WijkAbbekerk
GemeenteMedemblik

Locatie

Dorpsstraat 58, Abbekerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Abbekerk Centrum

Inwoners1.960
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Burgemeester P. Kromplein 7A
110m
SPAR express
Rijksweg A7 20
2246m
SPAR
Korteling 10
3947m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Plaats
Basisonderwijs · 121 leerlingen
240m
Petrus Canisiusschool
Basisonderwijs · 65 leerlingen
1678m
Basisschool de Klaverwoid
Basisonderwijs · 68 leerlingen
2495m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 58, Abbekerk

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 58?

De woning aan Dorpsstraat 58 in Abbekerk heeft energielabel C.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 376 m² met een perceel van 2380 m² in Abbekerk. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, en de lage stedelijkheidsgraad en ruime opzet maken dit een bijzonder object. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het onderhoud en de exacte afwerking, maar gezien de kenmerken is het niet ongebruikelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Abbekerk?

Abbekerk ligt in een landelijke omgeving in de gemeente Medemblik. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse voorzieningen zoals de supermarkt en basisschool kun je lopen.