Vrijstaande woning te koop: Dorpsweg 19, Onnen

Dorpsweg 19

Onnen Dorp, Groningen

€ 1.249.000
Buurt Onnen Dorp, OnnenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 363m²
363m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt sfeer en karakter. Met 363 m² woonoppervlak en een perceel van 1010 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.249.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Groningen.

Onnen Dorp: een hechte gemeenschap

Onnen Dorp is een rustig dorp met een actief verenigingsleven. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Er wordt veel georganiseerd door allerlei verenigingen, van muziek tot allerlei activiteiten en feestelijkheden." Het dorp heeft een dorpshuis, dorpscafé en een ijsbaan. De buurt Onnen Dorp telt 440 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Het is een plek waar buren elkaar helpen, zoals de bewoner zegt: "Elkaars hond even uitlaten? Geen probleem!"

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, op twee straten verder (ongeveer 1,9 km). Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar de IKC Quintusschool, die om de hoek ligt (1,8 km). Voor het voortgezet onderwijs is er een school op 4 km afstand. De gemeente Groningen biedt daarnaast ruime natuurgebieden, zoals de Onner polder, ideaal om te wandelen of fietsen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alfred aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.249.000
Prijs per m²€ 3.441
Woonoppervlakte363m²
Perceeloppervlakte1010m²
Bouwjaar1930
EnergielabelB
BuurtOnnen Dorp
WijkGlimmen-Onnen-Noordlaren
GemeenteGroningen

Locatie

Dorpsweg 19, Onnen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Saskia
17-08-2023
Gemoedelijk

Er wordt veel georganiseerd door allerlei verenigingen, van muziek tot allerlei activiteiten en feestelijkheden. Er is een ijsbaan (in de zomer een groot voetbalveld), speeltuin, basketbalveldje en minibieb. We hebben een dorpshuis met dorpscafé. We hebben nog een ouderwets dorpskrantje met informatie voor en over de dorpsbewoners. Elkaars hond even uitlaten? Geen probleem! De katten eten geven in de vakantie? Check! Volgende week een buurtborrel? Gezellig! Wandelend of met de fiets sta je zo midden in de natuur ( de Onner polder of het bos). Het is heerlijk wonen in een rustig dorp, maar er is ook van alles te doen. Ik woon hier nu inmiddels 7 jaar en daar gaan zeker nog vele jaren bijkomen. Verbeterpunten?Qua woning vinden is het hier niet makkelijk. Er staat weinig te koop en wat er wel te koop staat is aan de prijs, voor starters/ jonge gezinnen erg lastig. Eerder reed de bus de gehele dag naar/door Onnen, nu alleen nog in de ochtend en middag. Jammer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Onnen Dorp

Inwoners440
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Anjerplein 31
1898m
Aldi
Jachtlaan 2
2709m
Albert Heijn
Kerkstraat 27
2760m

Scholen

3 binnen 5 km

IKC Quintusschool
Basisonderwijs · 131 leerlingen
1811m
Christelijk Kindcentrum Menso Altingschool