KopenDe BiltVrijstaande woningenDr. Welfferweg 36

Dr. Welfferweg 36

Westbroek Kern, De Bilt

€ 749.000
Buurt Westbroek Kern, WestbroekBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Dr. Welfferweg 36 in Westbroek ademt de sfeer van een landelijk dorp. Het huis uit 1930 heeft een flink perceel van 385 m², maar met 75 m² woonoppervlak is het compact. De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant voor een woning met energielabel G, maar de ruime kavel en de rustige ligging maken het bijzonder. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in De Bilt voor een vergelijking.

Westbroek Kern: rustig en groen

Westbroek Kern is een kleine, landelijke buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (79%). De omgeving is rustig, met veel groen en weinig voorzieningen op loopafstand. De buurt Westbroek Kern heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 108, wat het een echte rustige woonplek maakt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel gezinnen en een doorsnee inkomensniveau.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) ligt op ruim 3 km afstand. Basisschool 't Kompas School met de Bijbel is gelukkig om de hoek, op 235 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Maartensdijk, op bijna 3 km. De gemeente De Bilt biedt verder veel recreatiemogelijkheden in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RUYSSENAARS MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 9.987
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte385m²
Bouwjaar1930
EnergielabelG
BuurtWestbroek Kern
WijkWestbroek
GemeenteDe Bilt

Locatie

Dr. Welfferweg 36, Westbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Westbroek Kern

Inwoners1.065
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Maertensplein 31
3398m
Dirk
Zambesidreef 181
3442m
Jumbo
Franciscusdreef 88
3517m

Scholen

40 binnen 5 km

't Kompas School met de Bijbel
Basisonderwijs · 103 leerlingen
235m
Aeres VMBO Maartensdijk
Voortgezet onderwijs · 472 leerlingen
2866m
Daltonschool Wereldkidz Kievit
Basisonderwijs · 68 leerlingen
3132m

Veelgestelde vragen

Over Dr. Welfferweg 36, Westbroek

Welk energielabel heeft Dr. Welfferweg 36?

De woning aan Dr. Welfferweg 36 in Westbroek heeft energielabel G.

Is €749.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant, vooral omdat het energielabel G is en het woonoppervlak met 75 m² relatief klein. Wel is het perceel groot (385 m²) en het bouwjaar 1930 geeft karakter. In de buurt Westbroek Kern zijn koopwoningen dominant, maar exacte marktcijfers ontbreken.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Denk aan tocht, koude muren en een hoge gasrekening. Een energieadvies kan inzicht geven in de te verwachten kosten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,6 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of een half uur fietsen. De exacte reistijd hangt af van het station en de verbinding. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto of fiets noodzakelijk, want openbaar vervoer is beperkt in deze landelijke omgeving.