Vrijstaande woning te koop: ds.Laurentiusstraat 20, Beerzerveld
KopenOmmenVrijstaande woningends.Laurentiusstraat 20

ds.Laurentiusstraat 20

Kern Beerzerveld, Ommen

€ 700.000
Buurt Kern Beerzerveld, BeerzerveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Beerzerveld

Deze vrijstaande woning aan de ds. Laurentiusstraat 20 staat in het rustige Beerzerveld, een dorp waar je nog echt tot rust komt. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 685 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en het formaat. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Ommen voor vergelijking.

Kern Beerzerveld

De buurt Kern Beerzerveld is een kleine, hechte gemeenschap met zo'n 495 inwoners. Het is een gezinsvriendelijke buurt: 85 huishoudens hebben kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is er veilig (slechts 3 misdrijven) en rustig (stedelijkheid 5, niet stedelijk).

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS of Aldi, beide op zo'n 3,7 km afstand, een kort ritje. De kinderen kunnen naar de Protestants Christelijke Basisschool De Hoekstee, die om de hoek ligt op 376 meter. Ook De Schakel (1,3 km) is een optie. Voor de dagelijkse boodschappen rijd je naar Beerzerveld of het nabijgelegen Ommen. De gemeente Ommen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Deen Makelaars Ommen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.256
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte685m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA++
BuurtKern Beerzerveld
WijkBeerzerveld
GemeenteOmmen

Locatie

ds.Laurentiusstraat 20, Beerzerveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Beerzerveld

Inwoners495
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Beerzerveld

Woningvoorraad187
Gem. WOZ-waarde€ 331.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
De Koele 5
3725m
Aldi
Julianaplein 35
3838m
Jumbo
Linderflier 25c
4177m

Scholen

11 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Hoekstee
Basisonderwijs · 79 leerlingen
376m
De Schakel
Basisonderwijs · 75 leerlingen
1302m
Streekschool De Regenboog Gereformeerd Basisonderwijs
Basisonderwijs · 102 leerlingen
2011m

Veelgestelde vragen

Over ds.Laurentiusstraat 20, Beerzerveld

Welk energielabel heeft ds.Laurentiusstraat 20?

De woning aan ds.Laurentiusstraat 20 in Beerzerveld heeft energielabel A++.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€565.000), maar die is gebaseerd op slechts één verkoop. Het gaat hier om een ruime vrijstaande woning uit 2012 met energielabel A++, wat de prijs verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de specifieke kenmerken en de vraag in Beerzerveld.

Hoe is de bereikbaarheid van Beerzerveld?

Beerzerveld ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is op 2,8 km afstand. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?