Vrijstaande woning te koop: Eekhof 20, Deurne
Onder bod

Eekhof 20

Walsberg, Deurne

€ 598.020
Buurt Walsberg, DeurneBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Eekhof in Deurne ademt ruimte en rust. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 569 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1977 heeft energielabel C en staat te koop voor € 598.020. Dat is een marktconforme prijs voor een vrijstaand huis in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Deurne.

Walsberg: een rustige, groene woonwijk

De woning ligt in de buurt Walsberg, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt zo'n 985 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een typische gezinsbuurt: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 89% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (15 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 529, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn of Jumbo, beide op ongeveer een kwartier lopen. Voor de kinderen is er basisschool Gerardusschool om de hoek (5 minuten lopen) en Basisschool d'n Heiakker op 10 minuten. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Deurne biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een restaurant op 2 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DOOR Martijn op Funda en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 598.020
Prijs per m²€ 2.946
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte569m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtWalsberg
WijkDeurne
GemeenteDeurne

Locatie

Eekhof 20, Deurne

Buurt statistieken

Gegevens uit Walsberg

Inwoners985
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Wolfsberg 20
1221m
Jumbo
Stationsstraat 43
1353m
Albert Heijn
Helmondseweg 65a
1647m

Scholen

17 binnen 5 km

Gerardusschool
Basisonderwijs · 206 leerlingen
536m
Basisschool d'n Heiakker
Basisonderwijs · 279 leerlingen
954m
Basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 90 leerlingen
963m

Veelgestelde vragen

Over Eekhof 20, Deurne

Welk energielabel heeft Eekhof 20?

De woning aan Eekhof 20 in Deurne heeft energielabel C.

Is € 598.020 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 598.020 is marktconform voor een vrijstaande woning van 203 m² in Deurne. De prijs per vierkante meter ligt rond de € 2.946, wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio. Omdat er geen actuele verkoopcijfers uit de buurt beschikbaar zijn, is het verstandig om de prijs te vergelijken met andere vrijstaande woningen in Deurne.

Hoe is de buurt Walsberg om in te wonen?

Walsberg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een lage misdaadcijfer en een niet-stedelijk karakter. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?