Vrijstaande woning te koop: Eindweg 6, Hooglanderveen

Eindweg 6

Hoekveen en omgeving, Amersfoort

€ 1.585.000
Buurt Hoekveen en omgeving, HooglanderveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 275m²
275m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hooglanderveen

Deze vrijstaande woning uit 2014 staat in een rustige, groene omgeving. Met 275 m² woonoppervlak en een perceel van 805 m² is er volop ruimte. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €1.585.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Amersfoort.

De buurt Hoekveen e.o.

De buurt Hoekveen e.o. wordt door een bewoner omschreven als 'super gezellig en dichtbij alle voorzieningen'. De natuur is uitgebreid en het voelt veilig, ook 's nachts. De buurt heeft een mix van woningen en bewoners, met veel gezinnen. Het is een prettige, groene wijk.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Lidl, beide om de hoek. Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Basisschool St. Josephschool zit twee straten verder, en het Vathorst College is op loopafstand. Een park of plantsoen is naast de deur.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij de Parel aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.585.000
Prijs per m²€ 5.764
Woonoppervlakte275m²
Perceeloppervlakte805m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtHoekveen en omgeving
WijkHooglanderveen
GemeenteAmersfoort

Locatie

Eindweg 6, Hooglanderveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Mimi
29-04-2025
Super gezellig en dichtbij alle voorzieningen die je maar nodig hebt!

Heb de aardigste buren en de natuur rondom onze buurt is heel erg uitgebreid. Je kan hier gewoon midden in de nacht rond lopen zonder je zorgen te maken over iets! We wonen hier nu 8+ jaar en het is de beste keuze die we ooit hebben gemaakt. De huizen die hier staan zijn van veel verschillende kosten en dus komen er veel verschillende mensen wonen. Er zit een basisschool vlakbij en binnenkort ook een middelbare school

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoekveen en omgeving

Inwoners805
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Jumbo
Paulinapolder 1
715m
Lidl
Ursulapolder 45
745m
Albert Heijn
Buma 1
1040m

Scholen

77 binnen 5 km

R.K. basisschool St. Josephschool
Basisonderwijs · 393 leerlingen
430m
Vathorst College
Voortgezet onderwijs · 1017 leerlingen
809m
Obs Atlantis
Basisonderwijs · 635 leerlingen
1140m

Veelgestelde vragen

Over Eindweg 6, Hooglanderveen

Welk energielabel heeft Eindweg 6?

De woning aan Eindweg 6 in Hooglanderveen heeft energielabel A.

Is €1.585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.585.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 275 m² met een perceel van 805 m² en energielabel A in Hooglanderveen. De woning is relatief nieuw (2014) en verkeert in goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.