Vrijstaande woning te koop: Ekris 72B, Woudenberg

Ekris 72B

Geerestein, Woudenberg

€ 1.685.000
Buurt Geerestein, WoudenbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 452m²
452m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Ekris in Woudenberg ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 452 m² en een perceel van maar liefst 10.290 m² is dit een plek waar je echt kunt ademen. Het energielabel A++ maakt de woning bovendien zeer zuinig. De vraagprijs van €1.685.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Woudenberg voor een breder beeld.

De buurt Geerestein

De woning ligt in de buurt Geerestein, een rustige woonwijk in Woudenberg. De buurt telt 165 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een groene omgeving met veel ruimte. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 327, wat duidt op een landelijke setting.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet op 1,7 km afstand, of bij Albert Heijn en Aldi, beide op 1,9 km. Ook Jumbo is met 2,1 km goed bereikbaar. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Ref BS De Wartburg op 1,4 km en Kindcentrum Koningin Juliana op 1,6 km. De gemeente Woudenberg biedt een prettige mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.685.000
Prijs per m²€ 3.728
Woonoppervlakte452m²
Perceeloppervlakte10290m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA++
BuurtGeerestein
WijkWoudenberg
GemeenteWoudenberg

Locatie

Ekris 72B, Woudenberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Geerestein

Inwoners165
Mannen48%
Vrouwen48%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Hoogvliet
Parallelweg 1
1782m
Albert Heijn
Dorpsstraat 27
1889m
Aldi
Dorpsstraat 25
1889m

Scholen

16 binnen 5 km

Ref BS De Wartburg
Basisonderwijs · 377 leerlingen
1448m
Kindcentrum Koningin Juliana
Basisonderwijs · 263 leerlingen
1614m
De Olijfboom
Basisonderwijs · 333 leerlingen
1969m

Veelgestelde vragen

Over Ekris 72B, Woudenberg

Welk energielabel heeft Ekris 72B?

De woning aan Ekris 72B in Woudenberg heeft energielabel A++.

Is €1.685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.685.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte van 452 m² en het perceel van 10.290 m² is het marktconform. Het energielabel A++ draagt bij aan lage energiekosten. Vergelijkbaar aanbod in Woudenberg is schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte, grond en energiezuinigheid.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is op 6,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets. Met de auto ben je snel op de N224 en A12. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 1,7 km, goed te doen met de fiets.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2008, gebouwd met moderne isolatie en voorzien van energielabel A++. De woning heeft een woonoppervlak van 452 m² en staat op een perceel van 10.290 m². Het is een royale woning met veel ruimte binnen en buiten.