Elsterendijk 10

Well-Oost, Bergen (Limburg)

€ 575.000
Buurt Well-Oost, Well LBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 220m²
220m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Well-Oost

Deze vrijstaande woning aan de Elsterendijk 10 in Well L ademt rust en ruimte. Met 220 m² woonoppervlak op een perceel van 1475 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1972 is solide gebouwd en biedt veel mogelijkheden om het naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Bergen (Limburg).

De buurt Well-Oost

Well-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1455 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de rust op prijs stellen. De buurt Well-Oost heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan het dorpse karakter.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op twee straten verder. Ook Jan Linders en Jumbo zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar de Vitusschool, die om de hoek ligt, of naar Basisschool De Peddepoel op vijf minuten fietsen. De gemeente Bergen (Limburg) biedt een fijne omgeving voor wie van rust en natuur houdt.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.614
Woonoppervlakte220m²
Perceeloppervlakte1475m²
Bouwjaar1972
BuurtWell-Oost
WijkWell
GemeenteBergen (Limburg)

Locatie

Elsterendijk 10, Well L

Buurt statistieken

Gegevens uit Well-Oost

Inwoners1.455
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
De Kamp 5
1931m
Jan Linders
Burgemeester de Weichshavenstraat 1
2818m
Jumbo
Burg. de Weichshavenstraat 1
2855m

Scholen

8 binnen 5 km

Vitusschool
Basisonderwijs · 129 leerlingen
941m
Basisschool De Peddepoel
Basisonderwijs · 140 leerlingen
2889m
Basisschool Sint Antonius
Basisonderwijs · 55 leerlingen
3799m

Veelgestelde vragen

Over Elsterendijk 10, Well L

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 220 m² met een perceel van 1475 m² in Well-Oost. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. De prijs weerspiegelt de ruime opzet en de rustige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Well-Oost?

Well-Oost is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 9,7 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In Well-Oost zelf zijn beperkte voorzieningen, maar binnen een straal van 5 km vind je meerdere supermarkten, waaronder SPAR op 1,9 km. Ook zijn er basisscholen zoals Vitusschool op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Well of omliggende dorpen.

Wat is de sfeer in de buurt?