Vrijstaande woning te koop: Fransepad 6, Blaricum

Fransepad 6

Blaricum-Dorp, Blaricum

€ 1.395.000
Buurt Blaricum-Dorp, BlaricumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 327m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan het Fransepad in Blaricum ademt de rust van het dorp. Met 186 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 661 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1949 geeft het huis een klassieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat het niet meer van deze tijd is. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Blaricum.

Blaricum-Dorp: dorps wonen

De woning ligt in de buurt Blaricum-Dorp, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 4970 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook voldoende privacy is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 564, wat duidt op een ruime opzet.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 327 meter. Ook een SPAR express en PLUS zijn binnen handbereik. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Blaricum, die op 233 meter ligt. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar 2,3 km. De gemeente Blaricum biedt een fijne mix van dorpsleven en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Saegaert Makelaars | Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 7.500
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte661m²
Bouwjaar1949
EnergielabelC
BuurtBlaricum-Dorp
WijkBlaricum
GemeenteBlaricum

Locatie

Fransepad 6, Blaricum

Buurt statistieken

Gegevens uit Blaricum-Dorp

Inwoners4.970
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Huizerweg 8
327m
SPAR express
Rijksweg A27 2
1035m
PLUS
Phohistraat 10
1988m

Scholen

32 binnen 5 km

Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
233m
Merlin
Basisonderwijs · 93 leerlingen
1907m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
2012m

Veelgestelde vragen

Over Fransepad 6, Blaricum

Welk energielabel heeft Fransepad 6?

De woning aan Fransepad 6 in Blaricum heeft energielabel C.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 186 m² met energielabel C in Blaricum. Omdat er geen actuele verkoopcijfers in de buurt zijn, is het lastig een exacte marktwaarde te bepalen.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning uit 1949?

Het bouwjaar 1949 betekent dat de woning waarschijnlijk in de loop der jaren is gemoderniseerd, maar energielabel C wijst op matige isolatie. Denk aan enkel glas of een oudere cv-ketel. Het is aan te raden om bij bezichtiging te letten op de staat van het dak, de vloeren en de installaties. Een bouwtechnische keuring kan meer duidelijkheid geven.

Hoe is de bereikbaarheid van Blaricum-Dorp met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,8 km afstand, wat betekent dat je voor het openbaar vervoer vooral op de auto of bus bent aangewezen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus voorzieningen als winkels en scholen zijn wel op loopafstand, maar voor verder reizen is een auto handig.