Vrijstaande woning te koop: Gelderingen 50, Steenwijkerwold
Verkocht onder voorbehoud

Gelderingen 50

Steenwijkerwold, Steenwijkerland

€ 595.000
Buurt Steenwijkerwold, SteenwijkerwoldBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 196m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Steenwijkerwold

Deze vrijstaande woning uit 1994 staat in het rustige Steenwijkerwold, een dorp in de kop van Overijssel. Met 196 m² woonoppervlak en een perceel van 598 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning is te koop voor € 595.000, een prijs die aan de hoge kant ligt vergeleken met het buurtgemiddelde van € 397.500. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Steenwijkerland.

De buurt Steenwijkerwold

Steenwijkerwold is een dorp met zo'n 1.700 inwoners, waar het rustig wonen is. De bevolking is gemiddeld wat ouder: bijna een derde is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een dorpse sfeer zien met veel eengezinswoningen. De buurt Steenwijkerwold heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 450 meter. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: KBS Don Bosco op 244 meter en Christelijk Kindcentrum Immanuël op 1,1 kilometer. Het dorp heeft een restaurant en een park op loopafstand. De gemeente Steenwijkerland biedt een landelijke omgeving met voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Wapstra op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 3.036
Woonoppervlakte196m²
Perceeloppervlakte598m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtSteenwijkerwold
WijkSteenwijkerwold
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Gelderingen 50, Steenwijkerwold

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenwijkerwold

Inwoners1.715
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Steenwijkerwold

Woningvoorraad823
Gem. WOZ-waarde€ 271.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Gelderingen 12
454m
Lidl
Tukseweg 50-52
3628m
Jumbo
Steenwijkerdiep 61
3797m

Scholen

17 binnen 5 km

KBS Don Bosco
Basisonderwijs · 87 leerlingen
244m
Christelijk Kindcentrum Immanuël
Basisonderwijs · 153 leerlingen
1143m
Basisschool Gen Vd Bosch
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2633m

Veelgestelde vragen

Over Gelderingen 50, Steenwijkerwold

Welk energielabel heeft Gelderingen 50?

De woning aan Gelderingen 50 in Steenwijkerwold heeft energielabel B.

Is € 595.000 een realistische vraagprijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 595.000 ligt boven het gemiddelde van € 397.500 en de mediaan van € 397.500 in de buurt. Wel is deze woning met 196 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 137 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was € 501.188, dus de vraagprijs is aan de hoge kant, maar de extra ruimte kan dat deels rechtvaardigen.

Hoe is de woning geprijsd ten opzichte van andere vrijstaande woningen in Steenwijkerland?

Deze woning is een vrijstaande woning in Steenwijkerland. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is € 2.911, wat bij 196 m² neerkomt op circa € 570.000. De vraagprijs van € 595.000 is dus iets hoger dan dat gemiddelde. Het is goed om te weten dat er in de buurt slechts twee koopwoningen beschikbaar waren, dus het aanbod is beperkt.

Wat is de ligging van deze woning in Steenwijkerwold?

De woning staat in Steenwijkerwold, een dorp in de gemeente Steenwijkerland. Het is een rustige omgeving met een lage stedelijkheidsgraad. Voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en restaurant zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is KBS Don Bosco op 244 meter, gevolgd door Christelijk Kindcentrum Immanuël op 1,1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Steenwijk, op 5,2 km afstand. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 600 meter.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 598 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar met een perceel van deze omvang is er voldoende ruimte voor een tuin, terras en eventueel een schuur. De woning heeft een woonoppervlak van 196 m², verdeeld over meerdere verdiepingen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt heeft 33,3% van de woningen energielabel A+ en 66,7% label C. Omdat de woning uit 1994 stamt, is het aannemelijk dat het label rond C of B ligt, maar dit moet je bij de makelaar navragen.