Vrijstaande woning te koop: Gelderse Singel 80, Lienden
KopenBurenVrijstaande woningenGelderse Singel 80

Gelderse Singel 80

Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst, Buren

€ 789.000
Buurt Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst, LiendenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Gelderse Singel in Lienden ademt rust. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 809 m² is er volop plek. De woning uit 1997 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige basis. De vraagprijs van €789.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Buren.

De buurt: Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst

Deze buurt is dunbevolkt met 1.205 inwoners en een lage omgevingsadressendichtheid van 119 adressen per km². Het is een landelijke omgeving waar veel gezinnen wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene wijk. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, een Aldi, ligt op bijna 3 km afstand. Ook een Jumbo is op loopafstand (3 km). Basisscholen zijn er in de omgeving: de Prins Willem-Alexanderschool op 1,3 km en de Eben Haëzerschool op 3,4 km. Het treinstation ligt op 6,6 km. De gemeente Buren biedt een landelijk karakter.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonkoppel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 789.000
Prijs per m²€ 4.335
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte809m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst
WijkLienden
GemeenteBuren

Locatie

Gelderse Singel 80, Lienden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst

Inwoners1.205
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Adelsweg 6
2989m
Jumbo
Verbrughweg 16
3077m
Aldi
Dorpsplein 4
4604m

Scholen

6 binnen 5 km

Prins Willem - Alexanderschool
Basisonderwijs · 81 leerlingen
1339m
Eben Haëzerschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
3433m
OBS de Sterappel
Basisonderwijs · 213 leerlingen
3610m

Veelgestelde vragen

Over Gelderse Singel 80, Lienden

Welk energielabel heeft Gelderse Singel 80?

De woning aan Gelderse Singel 80 in Lienden heeft energielabel B.

Is de prijs van €789.000 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €789.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 182 m² met een perceel van 809 m² in Lienden. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1997. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied. Het treinstation is 6,6 km verderop. De dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) is 2,8 km, en basisscholen zijn op 1,3 km (Prins Willem-Alexanderschool) en 3,4 km (Eben Haëzerschool). De auto is handig voor dagelijkse ritten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor duurzaam wonen.