Vrijstaande woning te koop: Gerbrandysingel 16, Bunschoten-Spakenburg
KopenBunschotenVrijstaande woningenGerbrandysingel 16

Gerbrandysingel 16

Spakenburg, Bunschoten

€ 894.000
Buurt Spakenburg, Bunschoten-SpakenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Lidl op 353m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Gerbrandysingel 16 in Bunschoten-Spakenburg ademt de sfeer van een klassiek jaren 50-huis, met een flinke tuin en een royale woonoppervlakte van 154 m². Het perceel van 394 m² biedt ruimte voor een gezin dat van buitenleven houdt. Met energielabel C is het geen energievreter, maar ook niet hypermodern. De vraagprijs van €894.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bunschoten.

Spakenburg: dorpse gezelligheid aan het water

De buurt Spakenburg is een dorpse wijk met een rijke historie, vlak bij de haven. Een bewoner zegt: "Geweldig om te wonen, hoekje om en ik ben in het centrum waar je prachtige botters ziet liggen in de haven en het hele jaar van alles te doen." Een ander noemt het simpelweg "Super coel". Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,6. Het is een gemengde buurt: veel gezinnen, maar ook een flink aantal ouderen. De meeste woningen zijn koop en eengezins.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Lidl of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Voor de kleintjes zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals CBS De Wegwijzer en CBS De Grondtoon, allebei op loopafstand. De gemeente Bunschoten biedt verder een dorps karakter met voorzieningen als een bibliotheek en restaurantjes op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via Huis en Zekerheid Spakenburg.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 894.000
Prijs per m²€ 5.805
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte394m²
Bouwjaar1959
EnergielabelC
BuurtSpakenburg
WijkWijk 00
GemeenteBunschoten

Locatie

Gerbrandysingel 16, Bunschoten-Spakenburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.1
Karin Degraaf
05-08-2025
Fantastisch wonen aan de prachtige haven van spakenburg in het centrum

Geweldig om te wonen hoekje om en ik ben in het centrum waar je prachtige botters ziet liggen in de haven en het hele jaar van alles te doen .

10
Simon
30-03-2025
Goed

Super coel

Buurt statistieken

Gegevens uit Spakenburg

Inwoners4.850
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Broerswetering 8
353m
Jumbo
de Ziel 45-51
406m
Albert Heijn
Anthon van der Horstlaan 2
529m

Scholen

12 binnen 5 km

CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 171 leerlingen
440m
CBS De Grondtoon
Basisonderwijs · 157 leerlingen
485m
GBS Groen van Prinstererschool
Basisonderwijs · 191 leerlingen
485m

Veelgestelde vragen

Over Gerbrandysingel 16, Bunschoten-Spakenburg

Welk energielabel heeft Gerbrandysingel 16?

De woning aan Gerbrandysingel 16 in Bunschoten-Spakenburg heeft energielabel C.

Is €894.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €894.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning uit 1959 met energielabel C. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m² en een perceel van 394 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de exacte ligging in Spakenburg. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie, maar de uiteindelijke verkoopprijs wordt bepaald door de markt.

Hoe is de buurt Spakenburg om in te wonen?

Spakenburg is een dorpse wijk met een gemiddelde score van 8,6 uit twee bewonersreviews. Bewoners waarderen de nabijheid van de haven en het centrum, waar het hele jaar door activiteiten zijn. De buurt heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen, maar ook ouderen. Het is een veilige buurt met 175 misdrijven per jaar, wat relatief laag is voor een wijk met 4850 inwoners.

Welke scholen zitten er in de buurt?

In de directe omgeving vind je meerdere basisscholen, zoals CBS De Wegwijzer (440 m), CBS De Grondtoon (485 m) en GBS Groen van Prinstererschool (485 m). Ook CBS Het Sterrenlicht (710 m) en GBS Calvijnschool (733 m) zijn op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,1 km afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl en Jumbo zitten beide op ongeveer 350-400 meter, dus twee straten verder. Ook de Albert Heijn is op 529 meter. Voor een grotere boodschap kun je dus makkelijk te voet of met de fiets.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De buurt is meer gericht op de auto of fiets. De omgevingsadressendichtheid is 1507, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?