Vrijstaande woning te koop: Graafjansdijk B 10, Westdorpe
KopenTerneuzenVrijstaande woningenGraafjansdijk B 10

Graafjansdijk B 10

Kern Westdorpe, Terneuzen

€ 489.500
Buurt Kern Westdorpe, WestdorpeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 265m²
265m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1938 staat in het rustige Westdorpe, een dorp waar het leven nog overzichtelijk is. Met 265 m² woonoppervlak en een perceel van 393 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Terneuzen hebben een gemiddelde prijs van rond de €400.000, maar deze woning is bovengemiddeld groot.

Kern Westdorpe

De buurt Kern Westdorpe telt zo'n 1885 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een dorpse omgeving waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, overzichtelijke gemeenschap zien. De buurt Kern Westdorpe heeft een lage misdaadcijfer van 30 incidenten per jaar.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Lidl, beide op ruim twee kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke, ligt om de hoek op 335 meter. Ook een kinderdagverblijf en een restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en park op enkele kilometers.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 1.847
Woonoppervlakte265m²
Perceeloppervlakte393m²
Bouwjaar1938
EnergielabelD
BuurtKern Westdorpe
WijkKern Westdorpe
GemeenteTerneuzen

Locatie

Graafjansdijk B 10, Westdorpe

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Westdorpe

Inwoners1.885
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilhelminalaan 9
2245m
Lidl
Tramstraat 26
2362m
SPAR
Kerkplein 1
5247m

Scholen

2 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke
Basisonderwijs · 100 leerlingen
335m
Basisschool De Statie
Basisonderwijs · 156 leerlingen
2575m

Veelgestelde vragen

Over Graafjansdijk B 10, Westdorpe

Welk energielabel heeft Graafjansdijk B 10?

De woning aan Graafjansdijk B 10 in Westdorpe heeft energielabel D.

Is €489.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.500 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Westdorpe, maar het woonoppervlak van 265 m² is fors. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond de €400.000. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van Westdorpe?

Westdorpe ligt in Zeeuws-Vlaanderen, dicht bij de Belgische grens. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 40,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (242), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Rooms Katholieke Basisschool De Kreeke op 335 meter. Ook Basisschool De Statie op 2,6 km is een optie. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Terneuzen, op 11,5 km afstand.