Vrijstaande woning te koop: Gravin Adahof 7, Vogelenzang
Niet meer online
KopenBloemendaalVrijstaande woningenGravin Adahof 7

Gravin Adahof 7

Vogelenzang, Bloemendaal

Niet meer online
Buurt Vogelenzang, VogelenzangBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 190m²
190m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Vogelenzang

Deze vrijstaande woning aan de Gravin Adahof staat in een rustige, groene omgeving. Met 190 m² woonoppervlak en een perceel van 380 m² is er volop ruimte. De woning uit 1989 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.100.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Bloemendaal.

Vogelenzang: een dorpse gemeenschap

Vogelenzang is een dorpse buurt met een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de inwoners is 65 jaar of ouder, maar er wonen ook veel gezinnen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,13. Een bewoner zegt: "Goeie buurt, fijne gemeenschap." Een ander noemt het "gezellig dorp" en waardeert de vriendelijkheid. De buurt staat bekend om zijn rust en groen, zoals ook blijkt uit de lage stedelijkheidsgraad. Bekijk meer over Vogelenzang.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn is op loopafstand. Kinderen kunnen naar IKC De Paradijsvogel of Willinkschool, beide op een paar minuten lopen. Het treinstation is op 2,6 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Bloemendaal biedt een groene, rustige woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DMC Overveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 5.789
Woonoppervlakte190m²
Perceeloppervlakte380m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA
BuurtVogelenzang
WijkVogelenzang
GemeenteBloemendaal

Locatie

Gravin Adahof 7, Vogelenzang

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.0
Monique
29-06-2025
Gezellig en dorps

Goeie buurt Fijne gemeenschap

6.5
Moos
23-12-2024
Gezellig dorp

Goed vriendelijk

7.9
Leyna
06-06-2024
Een goeie buurt

Onze buurt is niet heel erg goed met elkaar. Soms worden er leuke dingen georganiseerd maar je moet wel goed zijn met bepaalde mensen om het ook daar daadwerkelijk gezellig te hebben. Tenzij je met je eigen vrienden gaat.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelenzang

Inwoners1.960
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Coop
Deken Zondaglaan 55
356m
Albert Heijn
Schoollaan 23
1347m
PLUS
Glipperdreef 105
2402m

Scholen

39 binnen 5 km

IKC De Paradijsvogel
Basisonderwijs · 120 leerlingen
618m
Willinkschool
Basisonderwijs · 175 leerlingen
821m
Sparrenbosschool
Basisonderwijs · 198 leerlingen
1022m

Veelgestelde vragen

Over Gravin Adahof 7, Vogelenzang

Welk energielabel heeft Gravin Adahof 7?

De woning aan Gravin Adahof 7 in Vogelenzang heeft energielabel A.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 190 m² met energielabel A in Vogelenzang. De woning heeft een ruim perceel van 380 m² en is gebouwd in 1989. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Vogelenzang om in te wonen?